De Redactie Bobby Haarms 0£ V\U\UT oor jullie ligt een speciale editie van De Meersche Helden. Een speciale uitgave voor een echte. De man die Ajax ademde, leefde, die Ajax WAS. Tot in de kleinste vezel van zijn lijf stond hij voor Ajax. Het bloed stroomde wit-rood-wit door zijn aderen. Zijn liefde voor de club was echt, recht uit zijn hart. We hebben het natuurlijk over Bob Haarms, maar bovenal onze Bobby. Meerdere groeperingen kwamen bij elkaar nadat vanuit de supporters de grote behoefte was ontstaan om Bob te eren. Om stil te staan bij wat deze man allemaal voor onze club heeft betekend. Maar ook voor de speciale band die hij altijd heeft gehad met de supporters. Bobby was één van ons. En dus werd besloten om hem te vereeuwigen middels een standbeeld. Zodat hij nooit vergeten kan worden en iedereen kan zien wat loyaliteit aan en liefde en passie voor de club nou echt betekenen. Een plek ook om herinneringen boven te halen. Aan Ajax. Aan Bob. Als fanzine De Meersche Helden kunnen we niet anders dan het initiatief van de actiegroep deze man verdient een standbeeld' een warm hart toe dragen. Al snel hebben we ons aangesloten en door middel van het uitbrengen van deze uitgave willen we graag een steentje bijdrage aan de realisatie van het beeld voor Bob. Anders dan jullie van ons gewend zijn, zijn er in dit nummer een aantal pagina's gesponsord. Dit om ervoor te zorgen dat de kosten worden gedrukt. Immers, we hebben besloten om de volledige opbrengst van dit nummer over te maken naar de speciale actierekening ten gunste van het standbeeld. Voor dit nummer hebben we een aantal prominente Ajacieden gesproken over de man Bob Haarms en de speciale band die zij metde goede beul' hadden. Verder hebben we de hand kunnen leggen op een aantal unieke items van of over Bob die je verderop in het fanzine vind. Wij zijn ervan overtuigd dat wij, Ajacieden, dat geld bij elkaar gaan weten te brengen, want als er één het verdient, dan is Bob het. Een echte Ajacied. Voor eeuwig. De Meersche Helden 2010 Pagi jina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 3