Bobiy Haarms Interview U hebt ook in het bestuur van het supportershome gezeten. Wat vindt u ervan dat het home door Cohen en consorten is gesloten? "Ik heb een paar jaar gezeten in het bestuur en het is eigenlijk ontzettend goed gegaan. Het was er eigenlijk altijd rustig. Ik heb de voorzitter ook een keer meegenomen, daarmee creëer je een band. Ik vind het zo jammer dat het weg is, het home. Want er was daar een geweldig sfeertje. En geen rottigheid. Nooit!" Er is natuurlijk wel eens iets gebeurd. "Ja, ik heb ze wel eens buiten zien staan, zo'n groep gasten met stenen in de hand. Daar liep ook een 50-er bij. Dus ik denk: ik ga naar buiten. Dan maar een steen voor mijn kanes. Ik spreek hem aan: ben jij een leider hierzo? Ben jij een leider? Ben jij nou een Ajacied? Je moest je doodschamen! En hij bood zijn excuses aan hè!" Het home was natuurlijk ook een ontmoetingsplaats. "Ja de oudjes kunnen bij de trainingen ook nergens meer terecht. Die zaten bij de trainingen een klaverjassie te gooien. Dan konden ze zo naar het veld kijken en met elkaar een beetje mopperen, je weet wel hoe dat gaat. Dat is allemaal weg. Je ziet nu dichte deuren. Dat hoort niet" Wat vindt u van Dapp're Strijders? Leest u het wel eens? "Ja, ik ken het natuurlijk wel. Ik heb jullie wel eens zien staan, zowel in het home als voor het stadion. Dan reed de politie voorbij, en die deden niks. Ze lieten jullie staan en er gebeurde helemaal niks. Dit blaadje heeft echt een groot aanzien. Ik vind het een goed blad, met goede stukken en af en toe wat gein." Tot slot: als oer-Ajacied leeft u in de harten van veel supporters. Zien we u binnenkort weer eens een keer terug op Zuid? "Ik beloof het je. Al moet je me wel ff helpen, hahaha. Ik vind het geweldig om daar te staan, dat mag je zwart op wit zetten!" S$£JS De Meersche Helden 2010

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 27