Bobby Haarms Interview Je bent er een tijdje uitgeweest. Hoe gaat het nu met je? "Nou, ik heb toch een aardig tikkie gehad, ik was ff de weg kwijt. Ik zat in een bad en gaf op een gegeven moment geen teken van leven meer. Een vriend heeft me toen gelukkig uit het bad gehaald, anders had ik hier nu niet meer gezeten en hadden jullie voor niks een vrije dag genomen, hahaha. Ze hebben me toen naar het Lucas gebracht en naar het VU, waar ook onze [van Ajax - red.) doktoren zitten. Ik ben daar 12 dagen behandeld en heb allemaal bedrading aan mijn borst gehad en ook allerlei vitamines en pilletjes. Maar nu gaat alles weer boven Jan, ik kan alweer auto rijden dus het gaat de goeie kant op!" Op naar de 70 jaar Ajax dus? "Ja, ik ben nou 60 jaar lid. De ochtend voor het jubileum ben ik gehuldigd. Ik heb een mooie speld met een diamant erin gekregen. Een groot eerbetoon, fantastisch." Maar dat verdien je ook. "Dat zeggen jullie." □at zeggen alle supporters, daar zijn we van overtuigd. "Natuurlijk, en daar ben ik ook heel trots op." We weten dat je heel lang op het veld hebt gestaan, heel lang bij Ajax ook. Heb je nooit meer de drang gehad om weer terug te keren naar het veld? "Ik heb 5 jaar geleden een ontzettend mooi afscheid gekregen in het stadion. En toen dacht ik nog: wat ga ik nou doen, ik moet misschien nog aan de gang blijven! Ik moet spelers helpen bij hun revalidatie, buiten het assistentschap. Dat terugbrengen was een fantastisch mooi vak. Je zag ze terugkomen uit hun blessure en dat werd het licht op groen gezet voor de laatste test. Een vak apart. Toen ging ik in het gras, ik werd de grasmeester. Dat is zo'n beetje wat ik nog deed" Pagina 21 De Meersche Helden 2010

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2010 | | pagina 22