dl® Redactie OE KLASSIEKER joa utVtK\ oh-b E n daar zijn we weer! In Europa werd twee keer makkelijk gewonnen van Dinamo Zagreb terwijl dit toch echt de lastigste ploeg zou moeten zijn in onze poule. In de beker was het te triest voor woorden: met veel pijn en moeite winnen van FC Dordrecht... na verlenging! AJAX onwaardig! In de competitie maken we een redelijk solide indruk. Van az werd uiteindelijk simpel gewonnen [na een heel erg vreemd wedstrijdverloop] en de kakkerlakken werden weer zoals gewoonlijk kansloos naar huis gespeeld. Wel werd er na deze twee mooie opstekers vrij schlemielig verloren van en bij de Tukkers. Vooral het feit dat er amper scoringskansen werden gecreëerd, baarde ons toch wel zorgen. Martin Jol zette zijn vraagtekens bij het competitieprogramma: na een Europese wedstrijd volgde steeds een zware uitwedstrijd en dat erg snel achter elkaar. Ongetwijfeld zal dit programma wel uit de hoge hoed van [Tukker] Herr Kessler zijn gekomen, maar je moet toch echt één ding onthouden Martin. Wij zijn AJAX, wij zijn de beste. We horen van iedereen te winnen, altijd, geen excuses. Of zoals Bob zou zeggen: adel verplicht. Verder was het alleen maar kommer-en-kwel in Alkmaar en omstreken. Nadat Marco Borsato zijn bankrekening in no-time van Binnen naar Rood zag gaan, viel dan toch uiteindelijk het doek voor de grote knuffelgeldwolf van Kaasstad. Niemand hoeft medelijden te hebben met deze leenboer en zijn krokodillentranen. De enige die schuldig is aan zijn verval is hijzelf. Ondertussen vallen ook de kaasboertjes van hun voetstuk. Hoogmoed komt voor de val zullen we maar zeggen. Lees ook ons stuk verderop. Bij de directie hebben ze ook begrepen hoe ze bonussen in tijden van economische crisis moeten binnenhalen: wanneer de heren een positief financieel resultaat [lees o.a. transferinkomsten!] kunnen overleggen, krijgen ze een aardig bedrag op hun rekening bijgeschreven. Dus we moeten niet raar opkijken wanneer we Suarez kwijt raken of de seizoenskaarten weer eens verhoogd worden. Het sportieve belang wordt allang niet meer gediend... We doen ook nog onder andere verslag van de feestavond die was georganiseerd voor Joark. Als er eentje het verdient, dan is het Hark wel. Proost ouwe, je hebt het verdiend! f- E>\DE ce.es De Meersche Helden 2009 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 3