^■aterdag 14 november, het eerste Bobby Haarms zaalvoetbaltoernooi. De locatie was Borchland vlak achter sportpark De Toekomst, het mooie van deze locatie was datje vanaf de parkeerplaats de Bob Haarms Tribune kon zien. Het was een toernooi voor supporters. Acht teams meldde zich voor het toernooi, te weten Het Supportershome, De Meersche Helden, CBS, De Oude Garde, AFCA Maluku, Tegelzetbedrijf Roodt, VAK410 en team Hilversum. Er werd gespeeld in twee poules van 4 teams, de eerste wedstrijd werd om zes uur gespeeld. Na een welkomstwoord van de organisatie en een minuut stilte voor Bobby Haarms konden de wedstrijden beginnen. In de poulefase werd er op het scherps van de snede gespeeld, de teams gaven elkaar weinig toe. Met passie en inzet werd er alles gegeven, iedereen wilde winnen. Toch werd er fair en eerlijk gespeeld, bij sommige wedstrijden sprongen de vonken ervan af. De eerste twee van elke poule gingen door naar de kruisfinales, van poule A waren dat De Meersche Helden en Het Supporters Home en van poule B waren dat VAK410 en AFCA Maluku. De Finale, deze werd gespeeld tussen AFCA Maluku en Het Supportershome. Het werd een spectaculaire wedstrijd met een mooie eindstand. AFCA Maluku kwam achter met 1-3 en 3-5 maar won uiteindelijk via een penalty met 6-5. Dit was een mooie afsluiting voor een zeer geslaagde avond, de publieke belangstelling was ook goed. De prijzen werden uitgereikt door Danny Blind, de juiste man voor dit toernooi om dat te doen. De eerste Bobby Haarms wisselbokaal is voor een jaar in het bezit van Team Maluku Het was een sportieve en gezellige avond met een goed georganiseerd toernooi, zeker voor herhaling vatbaar. Volgend jaar is de volgende, laten we er een terugkomend toernooi van maken met zijn allen, □at verdiend Bobby Haarms. En zoals Bobby altijd zei, kom op snuiters we moeten door. Pagina 33 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 34