Joark Echt top. Het feest was geweldig met artiesten die belangeloos kwamen zingen. Mick Harren. Quincy.Peter Beemse, gekke Jan en lamme Smurry die me wel 1 keer heeft geprobeerd te wurgen omdat hij me zo leuk vind. Ik kreeg vele enveloppen van mij kids ouders van mij vrienden tot aan Danny blind De AFCA de SVA de Fotoside,jongens en meiden (meiden helaas met shirt aan] van vak41 mijn gappie.s die er voor zorgde dat mijn woning ook een woning werd om in te leven. De Aba sponsors van Ajax olv Wim Bohne) Medewerkers van Ajax, de vader van Rafael vd Vaart, die namens zijn zoon en Wesley Sneijder mij een groot geldbedrag kwam brengen. De mannen uit Oost, Noord,West ,Zuid (de pijp], het Sfeerteam, het S.A.C. zelfs enkele stewards en de politie (niet in dienst] waren aanwezig en gaven mij een leuke verrassing. Er werden wat fakkels ontstoken en ik mag niet in de rook van de dokter. Daar stonden 15G man mij op te wachten, surprise. (Dat was het zeker] Daar stonden jongens en meiden die eigenlijk vanaf 1979 tot 2009 mijn leven bepaalde, van alle groepen een afvaardiging want anders hadden er 1 gestaan, ook waren er hele goede vrienden van mij die niets met Ajax hebben. Wat een verrassing, op het moment dat de laatste mij had gefeliciteerd ging de eerste alweer weg ik bleef zoenen en handen schudden. Geloof me ik was kapot dit omdat er al enkele dagen een forse ontsteking in mijn longen zat, en zo als vele weten ben ik dan echt ziek ik kan dan weinig en hoor eigenlijk in me bed te liggen. Maar dit gaf me zoveel kracht dat ik stijf stond van de adrenaline en zelfs nog heb kunnen zingen vanuit me scootmobiel die ik geërfd heb van Bobbie Haarms, deze was aangeschaft door van de jongens uit oost en vonden dat ik deze mocht hebben. Het geld komt echt als geroepen omdat ik veel medische kosten heb die niet vergoed worden, en ik kan nu eindelijk homeopathische medicijnen laten maken die op mij afgestemd zijn. Of het gaat werken zullen we zien maar het geld is er, en de goedkoopste medicijn kost rond de 3D euro en de duurste medicatie kost 25GG euro voor 1 flesje. Dit is niet om medelijden te wekken maar dit is gewoon de keiharde realiteitEn dan heb ik de alternatieve Artsen consuls nog niet eens mee gerekend want die moet die ik zelf op hoesten. Zonder verder namen te noemen omdat ik niet wil dat ik iemand iets te kort doe, wil ik iedereen bedanken voor de aanwezigheid, het organiseren, het beschikbaar stellen van het home met de heerlijke happies, de belangenloze inzet van vrijwilligers, Geweldig was het Heel gek dat ik na 2 dagen de andere kant van de wereld weer zag en met beide benen op de grond terecht kwam. Ik kon nog net 112 bellen en die haalde me meer dood als levend uit mijn huis. Ik werd wakker in de ziekenwagen die nog voor mijn deur stond, en zag 4 agenten mijn woning uit komen shit dacht ik. 1 dag ervoor kwam iemand uit oost een paar hectare gedroogde funspinazie brengen, om thee te zetten en geloof het of niet die funspinazie rook heerlijk zelfs mijn oude bovenbuurvrouw heb ik niet meer gehoord nadat die akkeroogst lag te meuren. Ook lagen er wat cowboy spullen, een zwaard bij de voordeur en een bijl bij mijn bed(voor als ik plots een andere verassing aan de deur krijg van enkele mongolen die mij al jaren bedreigen) neem daarbij de AFCA etalagepop met bivakmuts. En alle injectie spuiten op tafel(voor mij medicatie aan te maken) ik dacht op dat moment wat zullen ze denken! Waar zijn we beland? Wat is dit voor een junk, Crimineel,hooligan, ik heb er nog niets van gehoord en nu na 3 weken ziekenhuis waar ik niet meer dacht uit te komen. Denk ik! 45 jaar en nog een geweldig leven op de dieptepunten na dan. Hahaha mazzels De Meersche Helden 2009 Pagina 32

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 33