n dan ga je 45 worden!!!. Wie had dat gedacht met die kut ziekte van mij, de artsen riepen vroeger altijd tegen mij ouders! Jullie zoons worden niet ouder dan 20! Mijn broer, stierf op 41 jarige leeftijd met geïmplanteerde longen in zijn lijf die hij kreeg op 36 jarige leeftijd. Elke keer met mijn verjaardag denk ik zo, weer een jaar een plaag geweest.Daarom vier ik mijn eigen feestje altijd met mij zoons op 31 december om twaalf uur in de nacht. Als je dan ziet wat Amsterdam voor mij heeft georganiseerd, echt geweldig. Zo mooi dat vuurwerk en morgen weer ongezond op want dat mag niet van de dokter, in een rokerige ruimte staan. Dit jaar vroeg Mirjam, wat ga je doen met je verjaardag? [7 oktober). Helemaal niks was mijn antwoord, lekker gezellig ben je weer wat wil je hebben! Helemaal niks. Goed dan spreek ik af met de kapper bij mij thuis. Ik maakte een Amsterdamse opmerking! En wie nodig je nog meer uit de slager de bakker de groetenman. Als jij toch niks wil ga ik ook door met mijn week plannen, en je weet dat jou ouders, mijn ouders, Yvonne, Jolanda Jody en misschien ook Danny geknipt willen worden. Shit dacht ik even rekenen 11 gebakkies kopen dat kost 25 euro daar kan ik een week van eten (ja ikke wel eens een jood altijd een jood) Maar Ik kon het natuurlijk niet maken niks te halen. Mirjam zei half acht hier. Ik ben nooit te laat dus was er precies op tijd meestal heeft ze dan toch een verrassing omdat mijn zoon dat zo leuk vind (slingers ballonnen) dit keer helemaal niks en ze zei erbij (met een schijnheilige glimlach)en de kapper komt ook niet. Danny en mijn andere zoon Jody zaten me ook steeds uitte lachen. Irritant gewoon. Grote Tom kwam even een officieel Ajax spelersshirt brengen van Sno. Mooi zei ik! Ik laat er alleen wel even een letter bij drukken de letter L en geef hem daarna aan jouw vriendin. Hij vertrok weer omdat hij zei dat hij moest werken en weet je, ik geloofde er geen moer van want Tom kan niet liegen. Buiten zag ik ineens een paar flitsen. Zie je! Ik ben gek hè flitsen en het onweert niet.Wat gebeurde er! Er kwam een grote witte limo de straat inrijden Tom en Bax (Bax is degene die met mijn boek bezig is) waren aan het fotograferen en ik moest mee. Jezus, eindelijk kon ik mijn benen een keer normaal kwijt in die lange slee. In de limo kreeg ik champagne en we reden richting de Arena. De limo was een uur te laat want ik zou eigenlijk door Amsterdam gereden worden. Toen ik hoorde dat de limo uit Q1 kwam (erg grappig Studje) kon ik het niet laten om een vette Jodenster in de loungebank achter te laten. We kwamen aan bij het supportershome, de limo was zo lang dat hij niet eens de bocht kon nemen. Ik kon het laatste stukkie gaan lopen en dat zonder zuurstof want mijn ziekte had me weer aardig in de greep wurggreep. Jezus, wat had ik het benauwd alsof ik naar de laatste minuut van de Europacup 1 in Wenen keek. Nu was ik een uur te laat en ik ben godverdeglimmedeglanzendegloeilampen altijd op tijd. Johan Cruijff zei altijd precies op tijd komen is ook een kunst, en die bezat ik tot nu dus. Pagina 31 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 32