[Ml?[jT) D komstvisie Pepperoni H et wordt nog druk op de afdeling personeelszaken van Ajax als we de berichten mogen geloven. Onlangs werd bekend gemaakt dat Guus Hiddink in de nabije toekomst wel iets voor Ajax zou willen betekenen en waar nodig even flink door de diverse afdelingen heen zou willen knuppelen. Wat dat laatste betreft is het te hopen voor Kerlon dat het hier om spreekwoordelijk knuppelen gaat, want zeehondjes zijn nog wel eens de dupe van de swingende knuppel. Per november zal Foppe de Haan als trainer de zaken gaan waarnemen bij "ons" filiaal te Zuid Afrika en ontstaat er dus in dat geval ook een [injdirecte link naar Ons Aller Ajax, welke nog wel eens mogelijkheden kan gaan bieden voor de toekomst. Sluit de ogen zou ik zeggen [tenzij de wedstrijd natuurlijk momenteel aan de gang is] en stel je eens voor dat straks Koning Guus zich tot algemeen directeur laat kronen van de Amsterdamsche Football Club Ajax en met naast hem op iets kleinere zetel Kroonprins Foppe, die de functie van technisch directeur zal bekleden. Het zal zijn op een moment dat Martin Jol na diverse succesvolle jaren is bedankt voor zijn diensten en zijn toppupil Blind weer als hoofdtrainer de lijnen in het veld uitzet. Dit zal natuurlijk geen enkel probleem zijn daar we weer menig Scandinavisch talent hebben binnen weten te halen via de contacten van Foppe uit zijn periode bij Heerenveen en er tevens een structuur is ontwikkeld zoals enkel Mister Hiddink dat kan. Over inkomsten hoeven we ons al helemaal geen zorgen meer te maken, want door de vele relaties van Koning Guus is Ajax ook in Azië, Down Under Rusland de grootste club geworden qua merchandise en mede hierdoor komen de nodige miljoenen binnen om de opleiding te verbeteren en waar nodig de grote spelers aan te trekken uit binnen- buitenland. □ie "grote" spelers halen zal ook geen enkel probleem vormen, want naast de schatkist van de Koning gelden ook de namen van Guus Foppe als een enorme aantrekkingskracht voor de vele voetballers die carrière wensen te maken. Ook supporterswensen hebben weer een grotere kans van slagen omdat het voetbalhart bij de Koning zijn Kroonprins op de juiste plek zit en zij dan ook veel waarde hechten aan clubhistorie. Het stadion zal qua aankleding nog enkel Rood Wit kleuren en combi's gaan de prullenbak in, want welke burgemeester ziet nog kwaad in de volgelingen van genoemde personen. Waarneer de successen dan ook daadwerkelijk zullen volgen kan er tevens een begin worden gemaakt aan de zeer waarschijnlijk succesvolste stripalbumserie in de geschiedenis van de sport, want de combinatie van namen leent zich uitstekend voor uitgaven in de zin van; "Guus Foppe en 't mirakel van Mokum", "Guus Foppe flikken 't weer" of "Guus Foppe veroveren Europa". De realiteit leert ons helaas dat er heel vaak namen zijn genoemd van trainers, spelers en/of bestuursleden die naar Ajax zouden komen en maar al te vaak bleek het weer te gaan om de laatste versie van "ken je die mop van diedie naar Ajax zou komen?". Wat betreft het bouwen aan een nieuwe succesvolle toekomst onderschat ik het huidige bestuur alsmede de kennis en kwaliteit van de trainersstaf niet, maar toch lijkt bovengenoemde toekomstvisie mij nog niet zo slecht. Pepperoni De Meersche Helden 2009 Pagina 14

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 15