Qp de één of andere manier is het hem al die jaren gelukt om met zijn praktijken ongestraft door te gaan. Waarschijnlijk omdat de meeste van onze supporters niet weten dat hij imitatie-artikelen verkoopt en ons aller naam F-Side[r] onterecht heeft gedeponeerd als merk, zodat alleen hij er aanspraak op kan maken. De politie is echter wel al jaren op de hoogte van de praktijken van deze meneer, alleen zij doen er niets aan. Voor de risicowedstrijd Ajax -Zagreb is het hele verhaal weer opgelaaid en zou er door de politie werk van gemaakt worden. Meerdere supporters gingen zich er mee bemoeien en ook het politie arrestatie team, de gewone politie en de milieupolitie zijn er toen aan te pas gekomen. Bij de wedstijd van Zagreb is "de kakkerlak uit Katwijk" weggestuurd, maar bij de volgende wedstrijd tegen zijn eigen kakkerlakken stond hij er gewoon weer!!! De vraag is nu eigenlijk waarom wordt hier door de politie steeds weer niet tegen opgetreden? Normaal gesproken is de politie erg "scherp" op het verkopen van nepartikelen, een delict waar een behoorlijke straf en boete op staat. Ook mensen die mogelijk de openbare orde kunnen verstoren rondom voetbalwedstrijden worden goed in de gaten gehouden. Alleen deze meneer, die toch keer op keer een behoorlijke aanleiding geeft tot mogelijke ellende [uitlokking verstoring openbare orde], wordt geen strobreed in de weggelegd bij zijn praktijken. Qp zijn minst een beetje vreemd, maar waarschijnlijk heeft de politie een eigen agenda en is men aan het wachten tot er daadwerkelijk iets gebeurt, zodat ze daarna weer met hun beschuldigende vingertje naar [bepaalde] supporters kunnen wijzen en zeggen "zie je wel dat zijn zij weer". Dat zou namelijk een stuk beter uitkomen voor de politie zodat zij weer een hoofdstukje kunnen toevoegen aan hun speurtocht naar de "criminele organisatie" AFCA. Er zijn in het verleden foto's van gemaakt dat de man ook bij de kuip staat en twee weken geleden toen de discussie met de man weer eens hoog oplaaide, bevestigde een van zijn medewerkers tegen een redactielid van AFCA.nl op de opmerking dat ze ook bij feyenoord staan te verkopen, met het antwoord JA en ook bij het Nederlands Elftal. Dat ze ook bij de allemansvrienden van het Nederlands Elftal staan te verkopen moeten ze zelf weten, maar als kakkerlak blijf je weg bij de Arena als Ajax speelt. Uiteraard is iedereen vrij om te kopen waar hij/zij wil, maar er zijn genoeg andere opties rond de Arena om dezelfde artikelen te kopen. Wij zijn het in ieder geval zat en hopen op ieders medewerking om vanaf nu nooit meer iets bij deze kakkerlak te kopen. De Meersche Helden 2009 Pagina 12

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 13