En dat we op de rechtervleugel liever Daniël de Ridder hadden zien falen dan Kennedy Bakircioglü. Dan waren we als topclub misschien ook wel gekapseisd, maar in elk geval op onze eigen voorwaarden. Alles wat we nu nog kunnen doen is ons groeperen en proberen in elk geval iets van de oude sfeer te herstellen. Zorgen dat we gehoord worden en dan maar hopen dat ze een beetje, een heel klein beetje naar ons luisteren. En als ze dat niet doen, kunnen we desnoods ooit proberen de vereniging AFC Ajax los te scheuren van het ArenA-bedrijf en opnieuw beginnen met een "club van de fans", zoals dat in Engeland tot AFC Wimbledon en FC United of Manchester heeft geleid. Saamhorigheid is altijd belangrijk, zelfs als je al verloren hebt. De AFCA Supportersclub is ons vehikel. Iedere Ajacied zou lidrnoeten lijn. Receptie Op vrijdag 11 september gaven we een receptie in het Supportershome. Met oud bestuursleden, medewerkers van Ajax en de SVA hebben we een gezellige borrel gedronken. De complete trainers-staf van Ajax was aanwezig waarmee zij aangeven veel waarde te hechten aan een goede band met de supporrers^Rik van den Boog had nog een goed woordje voor ons en zijn hoop was dat de onderlinge relatie tussen de AFCA Supportersclub en Ajax zeker niet zal verslappen. Daarnaast sprak hij zijn waardering uit voor het vele en goede werk dat de vrijwilligers vanuit alle geledingen voor Ajax doen. Die betrokkenheid is de kracht van Ajax. Ook Daniël Dekker van de SVA sprak ons toe en benadrukte nogmaals het belang van een supportersvereniging. Alle genodigden ontvingen de laatste uitgave van De Meersche Helden als blijvende herinnering, ledereen bedankt voor de bloemen leuke woorden en cadeaus en de mensen van het home voor het hapje en het sapje! Loterij van shirts Van Ajax kregen we drie gesigneerde shirts cadeau. Deze gaan we binnenkort onder onze leden verloten! Houd de website goed in de gaten! Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd :-] De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 9