d®qiMïi De volgende thuiswedstrijd tegen Sparta wilden we gebruiken voor het tonen van Bandieri's. Hier hadden we tot nu toe nog geen ervaringen mee. Onderin vak428 werden 2G-25 bandieri's uitgedeeld en omhoog gehouden bij opkomst van de spelers. Het gaf een leuk plaatje, maar toonde tegelijk aan dat dit aantal groter moet worden om echt op te vallen. Ook zullen we proberen wat meer vlaggen ertussen te verdelen, zodat de afwisseling wat groter is. Wanneer we de volgende bandieridag plannen is bij het schrijven van dit stuk nog niet bekend. Wel zullen we hulp verlenen bij de Ajax Jonge Schare Bandieri Battle op 17 oktober bij de thuiswedstrijd tegen Willem 2. Europees gezien moesten we het in de vierde voorronde EL opnemen tegen het relatief onbekende Slovan Bratislava. De heenwedstrijd werd gespeeld voor een zeer slecht gevulde ArenA. Onze vaste plek ging niet in de verkoop, dus besloten we om deze wedstrijd vanaf de eerste ring bij te wonen. Na een ronduit beschamende eerste helft werd Slovan in de tweede helft overlopen. De einduitslag 5-0 was wel wat teveel van het goede, maar het maakte de terugwedstrijd sportief gezien overbodig. Voor ons was er uiteraard nog reden genoeg om het tripje naar Bratislava toch te maken. De 600 supporters in de ArenA lieten ons hopen op een redelijk gevuld Polne stadion. Niets was minder waar. Amper 1 5GG mensen hadden zich de moeite genomen om een kaartje te kopen. De Ultras hadden zelfs besloten de wedstrijd te boycotten naar aanleiding van de 'vernedering' in Amsterdam. Vanuit Amsterdam waren er 160 supporters richting Bratislava getrokken. Ze lieten zich de pivo's goed smaken op de pleintjes in de oude binnenstad. Overal zag je kleine groepjes Ajacieden en gezien het schitterende weer was het goed toeven! Het stadion is oud, grotendeels onoverdekt en krakkemikkig. Op steenworp afstand wordt een nieuw stadion gebouwd. De wedstrijd was saai, maar de 1-2 overwinning was wel verdiend. Het is goed om te zien dat ook dit soort wedstrijden gewonnen kunnen worden. De dag later is gebruikt om wat toeristische attracties te bekijken en om de loting te volgen. De eerste vluchten voor de poulefase zijn geboekt, dus ook daar zal de South Crew present zijn. Meer foto's van de bovenstaande wedstrijden en komende wedstrijden zijn te vinden op www.sthcrw.nl. Op de site kun je zien dat onze merchandise uitgebreid is met de supporter georiënteerde magazines Erlebnis Fussball en Blickfang Ultra. De magazines zijn full J5 colour en bevatten vele foto's van diverse supportersgroepen 7 1 l uit Duitsland en andere landen. Via ons mailadres kun je ze I bestellen info@sthcrw.nl De Meersche Helden 2009 Pagina 6

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 7