De Meersche Helden 10 e Meersche Helden is online. Geen nieuws site over Ajax, maar een site over het fanzine. Het ontstaan, de redactie, eerdere uitgaven zijn online te bekijken, echt alles over het fanzine. Tevens bevat de site ook een webshop, hier kunnen eerdere uitgaven worden besteld en ook kan er worden gekozen voor een abonnement. Met de tijd zullen wij de shop uitbreiden met andere exclusieve artikelen die met Ajax of De Meersche Helden te maken hebben. Als je iets wil kopen via onze site vergeet je dan niet eerst aan te melden. Tevens zijn we nog steeds op zoek naar vrijwilligers die ons team kunnen versterken, denk hierbij aan het verkoopteam maar ook schrijvers zijn altijd welkom. Heb je interesse neem dan contact met ons op, op de site vindt je onze adressen en een aanmeldings formulier voor het verkoopteam. Ook voor op- e/o aanmerkingen staan wij altijd open neem dan ook contact met ons op via de site. Ook foto's met betrekking tot Ajax of supporters zijn altijd welkom, met of zonder verhaal. Probeer er dan wel altijd een wedstrijd of datum bij te vermelden. Verhalen of herinneringen over vroeger ook dat is bij ons welkom, kan je het op een of andere manier niet op papier zetten neem contact met ons op. Wij nemen het dan op en werken het uit, uiteraard krijg je het dan eerst te lezen voordat we het plaatsen. Wij werken binnen De Meersche Helden allemaal op vrijwillige basis, wel is het zo dat we aan het eind van het seizoen iets leuks gaan doen met het team. Al het geld wat we overhouden stroomt op een of andere manier weer terug naar de koper/supporters, denk hierbij aan sponsoring van bv het Para toernooi of een extraatje in het fanzine denk hierbij aan de poster in uitgave 7. Dus nog meer reden om het fanzine te blijven kopen. Wij de redactie werken met veel plezier aan het fanzine en hopen dit nog jaren vol te houden. www.demeerschehelden.nl Pagina 3 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 4