dl® Redactie E n dat is alweer nummer acht. Het seizoen is ondertussen alweer wat wedstrijdjes onderweg, en het gaat tot nu toe met de nodige ups and downs. Makkelijke overwinningen waren er, maar in de eerste serieuze topper tegen de lampen werd er weer verloren. Ook kun je de brilstanden thuis tegen Sparta en FCTimisoara als zeer teleurstellend beschouwen. Dat soort wedstrijden horen gewoon simpel gewonnen te worden. Punt. Het spel van Ajax is ook wisselvallig. Veel lijkt af te hangen van de vorm van onze aanvoerder: als Suarez niet goed in zijn vel zit, lijkt Ajax erg moeilijk tot scoren te komen. Misschien daarom dat Jol bij Marko Pantelic is uitgekomen. Aan zelfvertrouwen heeft hij geen gebrek, nu nog de grote mond in doelpunten omzetten. □e Meersche Helden is ook ontzettend blij met de terugkeer van een stukje historie. Sinds enkele weken hangen ze er weer, de originele Ajax letters die op De Meer prijkte. Je kan ze niet missen als je je meldt bij de portier, ze hangen boven de ingang van het Ajax gedeelte in de Arena. Als je de fly over op rijd zie je ze meteen, en zeker als ze verlicht zijn is het een indrukwekkend gezicht We weten inmiddels het verhaal van de letters, via de media is dit ruimschoots naar buiten gekomen. Als nieuw hangen ze nu weer daar waar het hoort, bij Ajax. Verder willen we de AFCA Supportersclub feliciteren met hun 10-jarig bestaan. Alweer een decennium lang vertegenwoordigen ze en maken ze zich hard voor de supporters. Er zijn successen geboekt, maar er is altijd werk aan de winkel. Alles kan altijd beter en we kunnen niet wachten tot het enige echte logo weer op ons shirt prijkt en dan het liefst een shirt zonder 3 strepen erop. Nee, doe dan maar 3 sterren. In een stadion dat we eindelijk als ons huis gaan beschouwen. Kortom: genoeg om nog voor te strijden. Blader nou maar weer gauw verder, want er staat weer meer dan genoeg in dit fanzine. Veel plezier met de nieuwe De Meersche Helden! De Meersche Helden 2009 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 3