Q[b[pgg1§](a]© (i [bOOTnl (alOgUn.. Benkie ^3 e kleine, beetje morsige Portugese winkelier gaf mij deze groet mee na afrekening van mijn dagelijkse boodschappen. Portugal in September, dat betekent een strak blauwe hemel, een brandende zon, 30 graden celcius en veel Sagres Imperial lokaal bier uit de tap) Maar ook zo'n 2500 km verwijderd van Nederland en dus ook van onze club. Wij moesten in mijn vakantie periode tegen Bratislava in Slowakije en tegen Heracles in Almelo voetballen. Via sms werd ik op de hoogte gehouden van het verloop van deze wedstrijden. Alhoewel de score anders zou vermoeden [1 - 2 en O - 3), was het voetbal niet om aan te zien. Jol heeft nog heel veel werk te verrichten wil er een team staan waarmee wij ons willen identificeren. Noodgedwongen moet ik hier de telegraaf kopen. Wat een kutkrant! Speculatieve berichtgeving, halve waarheden, eenzijdige journalistieke benadering. Via dit sufferdje las ik dat Suarez in ieder geval tot eind december nog bij ons speelt. Ik heb het al meerdere malen geschreven, het is voor mij onbegrijpelijk dat de Uefa en de Fifa een transfer window toestaat dat tot 31 augustus doorloopt. Je leeft als supporter de hele maand in onzerkerheid of je beste spelers bij je club blijven. Hoe wil je een ingespeelt team krijgen als je het risico loopt om je beste spelers kwijt te raken aan een van de grote [lees: kapitaal krachtige) teams in Europa? En dat terwijl de competitie al 3 speelrondes er op heeft zitten en de vooorrondes voor de 2 europese toernooien al gespeeld zijn. Daar is toch een mooi woord voorcompetitie vervalsing???? Daarnaast weet ook het management van onze club hoe je heden ten dage die "domme voetbalsupporters" kan bedonderen. Zonder enige terughoudendheid worden de prijzen voor de seizoenskaarten dit seizoen op voorhand gemiddeld met 10% verhoogd. Dat terwijl wij er dus niet zeker van zijn of wij dezelfde selectie met de topspelers te spelen zullen zien en al jaren geen AJAX waardig voetbal voorgeschoteld hebben gekregen. Toch worden de extra euro's gewoon weer betaald door ons en dat weet het management. Er wordt doelbewust op het AJACIED zijn geanticipeerd. wil/kun je die verhoging niet betalen?? Jammer dan, voor jou een anderHeet dat geen jodenstreek???? Maar goed, via ons nationale roddelkrantje las ik dat wij een "zeehonden dribbelaar" hebben gehuurd. Een zekere Kerlon Mauro Souza. Een gast wiens bekendheid gebaseerd is op het feit dat hij met een bal op zijn hoofd het veld schijnt te kunnen oversteken. Ik vraag mij af welke circusact Jol de komende tijd voor ons in petto heeft. Suarez, die met de bal in zijn nek het strafschop gebied penetreert?? Aissati, die al jonglerend met de bal vriend en vijand in verwarring brengt?? Ik heb in de wandelgangen al een andere naam voor de Amsterdam arena gehoord; het Amsterdam Panna Circustheater Ook doet er het gerucht de rondte dat de prijsverhoging voor het komende seizoen zo'n 15% gaat bedragen. Dit om de komst van nieuwe spelers te kunnen betalen. Maar de seizoenkaarthouders krijgen dan wel een tegoedbon voor een gratis pannenkoek. Tot zover het azijn Wat zal ik mij ook drukmaken over zaken waar ik toch geen invloed op heb, terwijl ik hier met zo'n 30 graden in het zonnetje zit? ANJAAAAAAmag ik van jou nog zo'n lekker koud Portugees biertje??? Obrigadoiü! De Meersche Helden 2009 Pagina 16

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 17