Tolerantie zijn grenzen on de ^iPdGnu Pepperoni ÜT« - ^3 e afgelopen periode was er de nodige commotie rondom problemen tussen supporters en beveiliging/stewards op de vakken 409, 410 411 Het betrof hier volgens zeggen een grote groep supporters die letterlijk figuurlijk achter hun club wensen te staan en dit wordt ze momenteel onmogelijk gemaakt door het beleid van de Arena. Er zijn namelijk stoeltjes aanwezig waarop men hoort plaats te nemen en zoals het ook bij de film betreft dient men hier dus te gaan zitten. Nu komen we natuurlijk allemaal naar een grote evenementenhal waar frisdrank, snoepgoed popcorn word verkocht en mede door de grote schermen heeft het ook iets weg van een bioscoop, maar met het huidige beleid krijg je daadwerkelijk het idee dat de directie van Pathe het in de Arena voor het zeggen heeft. Je dient namelijk na binnenkomst je bek te houden en rustig te gaan zitten tot de rust is aangebroken, waarna je even een slinger aan je leuter mag geven en je Arena's mag gaan besteden aan nog meer biosvoedsel. Maar als we dat hadden gewild waren we toch wel met zijn allen aan de overkant van de Arena naar binnen gegaan voor de laatste kaskraker en hadden we geen seizoenskaart aangeschaft, leder jaar weer namelijk roept Ajax ons via diverse mediakanalen op om supporter te blijven a worden en d.m.v. te supporteren Ajax wekelijks als 12e man te steunen. Hierbij is het dus wel de bedoeling om dit zo stil en rustig mogelijk te doen, want anders zouden andere supporters hier eventueel last van ondervinden en dat is toch niet de bedoeling van het supporteren. Tijdens de wedstrijd tegen Sparta werd het te uitbundig toejuichen van de spelers dan ook duidelijk afgekapt door de aanwezige gestapo en dienden de supporters te gaan zitten of anders zou het nog wel eens consequenties kunnen hebben voor de betrokkenen. Vanaf dag 1 is er geprobeerd om de F-Side uit elkaar te jagen bij de opening van die lichtbak in Zuid Oost en nu ze met de verhuizing van Vak 410 alles aan 1 kant van 't stadion hebben geplaatst kan het toch niet zo zijn dat er weer een paar van die fanatiekelingen zich laat gelden in de overige stadionvakken. Er dient dan ook ter degen rekening te worden gehouden met nieuwe huisregels van de Arena bij het betreden van het stadion. Mogelijk dat er nog aanvullingen gaan komen op onderstaande, maar uit betrouwbare bron zullen de volgende regels per direct van kracht zijn. - Op wedstrijddagen dient met minimaal 4 personen per auto af te reizen naar Mokum. - Wenst u in het stadion ondanks rookverbod toch een peukie op te steken, dan alleen met een Supersmoker. - Bij de ingangen dient u zich in rijen van minimaal 50 man achter elkaar op te stellen en duidelijk zichtbaar uw seizoenskaart op borsthoogte te houden. - U dient de dienstdoende steward a beveiligingsmedewerker met U aan te spreken. - Bij het betreden van het vak gelieve opstellen in rijen van 10, waarna u door de steward [herkenbaar aan zwaaiend Ajax-vlaggetje] naar u plaats wordt gebracht. - Mocht u naar het toilet wensen te gaan tijdens de wedstrijd, dan gaarne dit eerst te melden bij de steward en dus niet op eigen houtje gaan staan in het vak. - Graag in de week voorafgaande aan de wedstrijd aan Ajax doorgeven hoeveel consumpties u wenst te nuttigen en op welk tijdstip, daar de catering hierop kan inspelen. Ajax vraagt ons seizoen in, seizoen uit om met zijn allen achter de club te gaan staan, maar als we dit dan ook daadwerkelijk doen is het ook weer niet goed. Waarschijnlijk hebben we dit alles dan ook aan onszelf te dank door wekelijks te roepen dat we Joden zijn en zodoende nu ook zo worden behandeld. Wanneer we een uitwedstrijd bezoeken worden we op een transport gezet waar het gemiddelde slachtvee nog medelijden mee zou krijgen en het zal wel niet lang meer duren eer we ook nog versnaperingen verstrekt zullen krijgen via voedselbonnen. Aan supporters wordt constant gevraagd om je medemens volwaardig en volwassen te behandelen, maar dat is toch wel verdomd lastig waarneer die andere V dat al jaren met meer doet partij

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 11