fete m<g\(É Taxi Piet I nmiddels al weer zo'n 5 maanden geleden hebben velen van jullie afscheid genomen van in mijn ogen de allergrootste Ajacied aller tijden: MIJ!! Hahaha. Leipe shit, ouwe! Nu heeft Joark natuurlijk namens mij op mijn crematie heel erg veel mensen bedankt, maar ik wilde jullie zelf ook nog even bedanken. Dus even een mailtje vanaf mijn wolk naar De Meersche Helden gestuurd en zij vonden het goed dat ik een pagina volschreef. Joark... jij met je geile hese stem... wat heb je mooi verwoord hoe dankbaar ik die gasten daar allemaal ben. En wat heb je m'n moppie en fruitvliegje Marianne op onnavolgbare wijze bedankt voor zoveel jaren innige trouw en liefde. Ze verkopen hierboven trouwens sinds mijn crematie zelfs cd's met die zangkwaliteiten van jou! Echt leipe shit. Maar Hark, ik zie je natuurlijk vanaf hier ook wel rondrijden in die elektrische ziekenfondsbak van je, maar jij moet het niet wagen om voorlopig deze kant op te komen. Off limits voor jou. Doorknokken, lekkere magere wereldgozer! Al is in jouw geval "doorademen" meer van toepassing! Hahahaha... Maar even zonder dollen. Want er zijn echt teveel mensen om op te noemen om te bedanken. Van m'n vrienden, familie, de mensen die al die jaren regelmatig iets voor me organiseerden, die meebetaalden aan feestjes, of die kaartjes stuurden, even belden hoe het ermee ging, die hebben geholpen om ons te verhuizen naar mijn prachtige Mokum, die die woning zo ontzettend mooi hebben ingericht, en natuurlijk niet te vergeten onze onvergetelijke trouwdag... er zijn echt teveel dingen om op te noemen! Allemaal vanuit de grond van mijn hart bedankt voor zoveel liefde. En natuurlijk niet te vergeten... bedankt voor zoveel humor! En namens mijn vrouw Marianne wil ik ook iedereen bedanken voor de prachtige manier waarop jullie afscheid van mij hebben genomen. Petrus heeft de deur hier zelfs even een tijdje open moeten zetten omdat mensen niets meer zagen vanwege alle rook van die fakkels! Hahahaha. Het was prachtig. Overweldigend. Wit-rood-wit. Groots. Grandioos. Warm. En noem het maar op. Fit for a king. Bedankt! Let goed op m'n meissie. Ze heeft het niet makkelijk. Maar de vele mooie herinneringen die jullie ons mede hebben gegeven, maken het op de moeilijke momenten iets minder moeilijk. En blijf juichen en schreeuwen voor de mooiste club op aarde! Leipe shit, ouwe! De mazzel. Taxi Piet. Pagina 9 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 10