Geef Ajax z'n gezicht terug! Een smurf. Zo werd het nieuwe logo wel eens omschreven. Niet passend bij het imago van Ajax. We willen het oude logo terug! Het logo is onderdeel van de clubcultuur. Die moet behouden worden. Dat heeft te maken met traditie, emotie, warmte en uitstraling. En daar strijden we voor! Via een brief aan de Ledenraad en talloze posters en flyers vroegen we aandacht voor onze wens. We blijven dit doen. Heimwee naar onze Griekse God. Geef Ajax z'n gezicht terug! Jaakke en Fontein eruit! □oor de jaren heen werd het imago van Ajax steeds killer en zakelijker. En vervreemde onze club steeds meer van zijn achterban. Daarnaast werd het sportieve verval steeds groter. Hoogste tijd voor de verantwoordelijke heren Jaakke en Fontein om hun conclusie te trekken en op te stappen. Vonden wij. Zelf dachten ze daar wat anders over. Via een protestmars begeleid door een heuse ijscokar boden we de beide heren hun ontslagbrief aan. Zodat Ajax weer een warme club kan worden waar iedere Ajacied zich thuis voelt. De uitkomst is bekend... We gaan Europa in! Regelmatig organiseert de AFCA Supportersclub busreizen naar Europese uitwedstrijden. Zo kunnen we onze leden een betaalbare en gezellige reis aanbieden. Komt dat schot! We zijn meerdere malen betrokken geweest bij de organisatie van [zaaljvoetbal toernooien. Gezellig met elkaar een balletje trappen vinden we namelijk erg belangrijk! Ereleden Vanwege hun grote verdiensten voor onze vereniging hebben we Bobby Haarms en Ronald Pieloortot ereleden benoemd. Ere wie ere toekomt! De Meersche Helden 2009 Pagina 8

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 9