NppE' Ook nieuw is dat je je seizoenkaart niet meer weg gooit maar bewaard want deze wordt na betaling weer geactiveerd volgend seizoen. Maaaaar bij vermissing en of beschadiging moet je wel effe 12 euro neer tellen voor een nieuwe, hoezo joden club. Mijn kaart was gelijk al onleesbaar omdat ik hem niet in een beschermhoesje heb zitten. En iedereen weet van de Postbankpas, elk jaar moetje hem 1 of 2 keer vernieuwen want hij is onleesbaar bij de pin. Geld in de kassa dat zal die domme supporters leren. Wij willen niet alleen 3 strepen en 3 sterren maar ook drie ringen op de arena, omdat we een grote selectie hebben van ongeveer 500 man, en die moeten ook hun salaris hebben en die moeten ook ergens kunnen zitten. Jaa supporters moeten niet zeuren wij zelf hebben toch al een mooie ster op onze nieuwe Mercedes. Een heeft er zelfs een kinderzitje voorin, voor Anita. Laat ik maar stoppen want ik kan nog uren door gaan. Nou eentje nog dan! Na het prachtige eigen doelpunt van Assati op het tournament wilden deze geen handtekening zetten met een dikke stift. En Verhoeven geen handtekening zetten op mijn pizza doos. Het kan me allemaal niet meer schelen laat de tegen partij maar drie strepen in hun broek schijten op het veld, en ik vraag elke maand een nieuwe kaart aan zodat ik de ongeldige oude zelf verhuur aan een sukkel voor 20 euro die geen seizoenkaart heeft. Dat zal hem leren. Maar waag het niet om ook maar 1 speler te verhuren ik heb er toch voor betaald om ze te zien zitten op de tribune., mazzel De Meersche Helden 2009 Pagina 6

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 7