Joark elkom in het nieuwe voetbal seizoen een seizoen vol passie en vuur met alle hoofdprijzen nog in zicht, spelers die er alles aan gaan doen om u een onvergetelijk seizoen te bieden. Voor u gaat genieten van de wervende voetbalshows eerst even dit. Voor u ligt de nieuwe seizoenkaart voor het seizoen 2009/2010. Gooi deze niet weg aan het einde van het seizoen, want Ajax heeft gedaan wat andere clubs al hebben, de seizoenskaart is voor meerdere jaren geldig. Dit scheelt Ajax een hoop werk en vooral veel geld. Dit geld gebruiken we weer voor de jeugd opleiding, om zo over een aantal jaren weer een nieuw geweldig team te hebben met allemaal rare namen. Wat zijn we trots dat we weer 40.000 seizoenkaarten hebben verkocht, want van onze trouwe aanhang moeten we het hebben en bla bla bla bla. Zo over op de orde van de dag. Ben ik nu zo gek of zijn we gewoon dom of eigenlijk bedoel ik!!! ze denken dat we dom en gek zijn. Ik had graag positief willen beginnen over onze overwinningen maar ik kan het niet laten. Dit omdat er aan mijn tekst is geknoeid bij de advertentie van Aegon. Voordat iedereen denkt He Joark is ook commercieel geworden en vangt een hoop geld voor de advertentie, nee helaas. Ik ben nog steeds een sukkel die iedere maand 400 euro rood staat. Maar ik heb er wel een mooi nieuw shirt aan over gehouden, 1 met de tekst! Ik zie een ster en op de voorkant een heleboel sterren. Ik ga toch echt niet weer een seizoen wachten op een derde ster. Even over mijn tekst Ik had een zin gezegd en die ging zo.. Jol heeft er een goede rotkop voor om die pannenkoeken op scherp te zetten want ze hebben een trap op onder hun reet nodig. Nadat Aegon de deze tekst gelezen had werd het woordje reet, veranderd in kont. Maar daarna gaan ze bij Ajax ook de tekst even door nemen en toen werd reet, niet kont maar agterste. Lijpe shit ouwe ik kan dat woord niet eens spellen. Sterker nog de hele zin werd veranderd in. Jol geeft ze die schop onder hun achterste wel en hij heeft een goede kop. En tot mijn stomme verbazing was ook een hele zin weg. En die ging zo, vroeger ging de hand van een speler omhoog omdat hij die bal graag wilden hebben maar vorig seizoen ging die hand omhoog om te wijzen naar een andere speler omdat hij die bal niet wilde hebben. Zo nu de toon is gezet even over de seizoenkaart, dit jaar zijn er weer 40.000 verkocht ja man echt maar die zitten er alleen bij Ajax tegen kakkerlak en Ajax tegen psvee. Zo trouw zijn deze supporters. Maar er is verder goed nieuws voor deze groep die niet komt opdagen, je kunt je seizoenkaart dit jaar verhuren ja echt zo pak je nog wat geld terug en vangt Ajax er wat bij. Helaas is er alleen belangstelling juist voor die 2 wedstrijden dat ze zelf gaan hahaha. Maar misschien kunnen ze via Ajax wel hun vrouw verhuren. Kijk lekker neuken na de wedstrijd, dat is pas lekker en Pagina 5 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 6