■p éB D£ VA O VUT Een nieuw seizoen, een nieuw bestuur, een nieuwe treiner, nieuwe spelers..." Zo begonnen we vorig seizoen de opening ven de ellereerste De Meersche Helden. Je zou het zo één-op-één kunnen kopiëren voor de opener ven dit seizoen, elleen het bestuur zit er nog. Ven Besten zeg het vlek voor het einde ven het efgelopen seizoen el niet meer zitten. Hij docht dat hij de spelers niet beter kon laten voetballen en vertrok. Dat terwijl hij toch echt voor 4 jaar was vastgelegd. Je mag er toch vanuit gaan dat er eerst grondig is onderzocht of iemand wel geschikt is om zijn functie uit te oefenen voordat je hem alle macht in handen geeft, zeker als je hem voor de lange termijn aanstelt. Er zullen weinig bedrijven [want dat is Ajax toch?) zijn die zo amateuristisch hun huiswerk hebben gedaan... Hopelijk heeft men zijn lesje nu wel geleerd. Met een team van Martin Jol en Danny Blind aan het hoofd lijkt er nu een beter technische team te staan. Dat spelers vertrekken is van alle tijden. Nadat Ajax in de winterstop met al haar wijsheid Klaas-Jan Huntelaar had verkocht, vertrok in de zomerstop onze beste verdediger naar Arsenal. We wensen Thomas Vermaelen veel succes, maar dit is weer een aderlating. Met Demy de Zeeuw werd wel eindelijk een speler aangetrokken die het verschil kan maken op het middenveld: hij heeft gif, lef en overzicht, iets wat er de laatste jaren wel eens aan ontbrak Maar ach, wat maakt het allemaal eigenlijk ook uit. De Goede Beul, De Heer van De Meer maar voor ons vooral Bobby is niet meer. Ongeloof, verslagenheid, verdriet, leegte... Al die gevoelens maakten zich van ons meester. Het hart van Ajax wordt weer een stuk uitgehold, de club moet verder zonder een icoon. Aan jou heeft het niet gelegen Bob, jij was Ajax. Je zult voor altijd aan onze club verbonden blijven. Jij was een echte. In dit fanzine zullen we o.a. stilstaan bij het wegvallen van Bobby. Verder onze vaste rubrieken en een interview met nummer 14 himself. Rest ons niets dan iedereen een geweldig seizoen te wensen. Bobby heeft het voorspeld: "Die 3e ster, die komt er." Als dat zo is Bob - en als jij het zegt dan is 't zo - dan is ie voor jou. De Meersche Helden 2009 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 3