(o]® ¥@®[k©[n/T]®Ë Viitor Zoals hij vorig seizoen ook al in dit fanzine zei, heeft hij daar al wel aan gewerkt, maar het blijft toch geen typische Ajax-rechtsback. Wellicht wel als hij zich nog meer verbeterd in het opkomen langs de lijn. Castillion viel vooral op doordat hij ontzettend vaak buitenspel stond, in plaats van door goede schoten op doel. Hij heeft wel het fysieke, en kan wellicht uiteindelijk wel het eerste gaan halen. Sommigen zijn lovend over hem en zien hem liever vandaag dan morgen bij het eerste elftal gehaald worden, maar van mij mag hij zich eerst een paar maandjes gaan bewijzen in Jong Ajax en dan zien we wel weer verder. Tom Overtoom was de eerste helft onopvallend, maar de tweede helft veel meer aanwezig, en toen viel hij echt op met goede acties en aanvallende intenties. Een behendige middenvelder die wel eens op zou kunnen gaan vallen dit seizoen. Uiteindelijk is het natuurlijk ook van belang wie er nog verhuurd gaan worden [of al zijn]. Misschien wel aan Haarlem waarmee het samenwerkingsverband wordt geïntensifieerd. Oe vraag is of spelers wel naar Haarlem willen, maar als er een paar tegelijk naar die club gaan, zou het misschien wat aantrekkelijker worden. Ik denk dat het wel een goede oplossing kan zijn voor jongens als Jordi Schelf Nathaniel Will, Christian Supusepa en Vlatko Lazic. Zij zijn nog niet klaar voor het eerste [en misschien wel nooit], maar moeten wel stappen gaan maken om daarna terug te kunnen naar Ajax of een andere eredivisieclub. Verder verandert de samenstelling voor de eerste competitiewedstrijd ook nog vanwege geblesseerden die weer terugkomen: Timothy van der Meulen, die toch ook grote kans maakt op een basisplaats, Christian Supusepa, en natuurlijk Sergio Padt. Op Randel Shakison moeten we nog wat langer wachten. Hij is geopereerd en het duurt nog zo'n 2 a 3 maanden voor hij weer terug is. Oaylon Claasen is morgen hopelijk ook weer aanwezig na zijn afwezigheid vanwege het Zuid-Afrikaanse elftal. Gua keepers wordt het vast weer jammer dit seizoen omdat Vermeer en Verhoeven waarschijnlijk veel in Jong Ajax moeten keepen. Hierdoor zullen we dus Padt weer niet veel zien spelen. Hahn zit officieel nog in de A1dus die krijgt vast wel genoeg speeltijd. Er gaan geruchten dat Padt misschien bij Haarlem wordt gestald, waar hij dan zal moeten concurreren met oud- Ajacied Marco van Ouin. Aan de ene kant zou het goed voor Padt zijn om speelminuten te maken, maar aangezien Van Ouin het ook niet bepaald slecht doet, zal dat misschien nog moeilijk worden. Maar zoals bij het begin van elk seizoen is het allemaal nog speculeren over hoe het allemaal werkelijk zal gaan. Laten we er gewoon van uitgaan dat het uiteindelijk weer een topseizoen wordt met de doorstroming van weer een paar talenten naar het eerste. De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 17