Ben je tevreden over het eindresultaat? Ja ik ben natuurlijk tevreden en heb veel complimenten gehad. Het was moeilijk omdat de kist bespoten was met een lak, waardoor ik eerst het rondje moest opschuren en andere verf moest gebruiken. Gelukkig had ik hulp van Reinier [die filmde en foto's maakte). Uiteindelijk hebben duizenden mensen, op De Toekomst en via de media het resultaat gezien. Hoe speciaal was dit voor jou als fanatieke Ajacied? Ja het is uiteraard een hele aparte opdracht, maar ben natuurlijk geen onbekende wat betreft het maken van schilderingen voor Ajax, dit is wel een bekroning op iets moois wat wij altijd maken als groep [ULTRAS VAK410). Ik ben trots op het resultaat maar het voelt daarnaast alsof ik als Ajacied iets heb gemaakt voor alle Ajacieden. Bobby is in mijn ogen de grootste Ajacied; met alle prijzen die hij heeft gewonnen [14x landskampioen, 4x Europacup 12x wereldbeker, de Uefacup, de Europacup2, en alle andere bekers en supercups als voetballer en trainer] Ik durf te zeggen dat er niet een persoon is die een grotere staat van dienst heeft. Mede doordat Bobby in de zomerstop kwam te overlijden, hebben wij bij Ajax - RKC nog één keer groots uitgepakt. Wij zullen hem op grootste wijze blijven herdenken. Wij weten dat Bobby bij Rinus en Sjakie boven is, die derde ster is voor hun! Wat voor gevoel had je toen de kist op De Toekomst naar het veld werd gedragen? Het moment dat de kist het veld werd opgedragen, was echt heel zwaar! Mede doordat de emotie van de hele week er toen uitkwam en ik besefte wat ik had mogen doen. Ik was niet alleen met de kist bezig geweest, wij hebben ook vanuit onze groep een krans laten maken met linten, een advertentie in de Telegraaf geplaatst en aandacht geschonken aan Bobby op de website van VAK 410. We moesten een plan maken voor het vastleggen van deze gedenkwaardige dag en we zijn gelijk gaan brainstormen voor een grote TIFQ-actie. Verder hebben we geld ingezameld voor een jongen die een hechte band met Bobby had. Hij zat ik het buitenland en we hebben een vliegticket voor hem gekocht zodat hij bij de uitvaart kon zijn! Tevens vond ik de aanwezigheid van velen [aud]-Ajacieden heel erg mooi. De aanwezigheid van bijvoorbeeld Louis en Jari laat zien hoe mooi onze club kan zijn. Pagina 11 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 12