00 Joark at is het leven toch gek terwijl we ons alweer op een wereld wonder zaten te verheugen, liet ons Aller Ajax het weer eens afweten en liet zich afslachten bij Pisvee. Kregen we een paar dagen daarna een bericht, wat voetbal dan weer even een bijzaak maakt. TAXI PIET is overleden fuck fuck fuck. Het gaat nu wel erg snel, pas geleden mijn vriend opa Kappeltje en nu mijn gabbertje Piet. Ja dan denk je! Waar gaat het nog over met zo stom balletje... Met piet had ik een bijzondere band, buiten dat we elkaar al heel lang kende en op de zelfde manier dachten, heb ik met hem gevochten, gelachen, gehuild, genoten en gevloekt. Ook hadden wij een band omdat we vaak gelijktijdig in het ziekenhuis lagen ik in het AMC in Adam en hij in dat fucking Utrecht. Ik belde hem vanaf mijn bed, om elkaar weer een beetje af te zeiken en te lachen. En we namen alle medische blunders door die ze bij ons standaard lieten gebeuren. In Utrecht moest je helemaal op je hoede zijn. Piet was opgenomen en er was iets weggehaald bij hem ik belde en hij nam op met een stem die verraade dat hij heel veel pijn had. Met piet kreunend aan de andere kant van de lijn zei ik hee lekker wijf laat je wel je donorcodicil aanpassen nu ze je pik eraf gehakt hebben. Hee harkkie ooo hahahah hou op man, ik kan niet lachen van de pijn, tering man wat een kankerzooi hier. (zei hij dan terwijl hij zelf aan kanker leed) Hee Piet, hier is het niet anders en wat een jankers allemaal, iedereen gaat hier dood als ik dat zo hoor terwijl ze weinig tot niets mankeren. We kunnen wel zien dat wij als ouwe hoollys toch even wat sterker in ons schoenen staan (nu in onze bedden liggen). Weet je dat je het druk wordt bij jou vandaag? Je krijgt echt veel visite Hoezo hark?? Vroeg Piet.. Ik zie vanuit me kamer een file op de A2 jouw kant op staan. We hadden weer lol en we hadden het ook nog even over die geile zusters en loopse broeders Maar we wisten dat we door onze humor weer verder konden.. Ik ben trots dat ik TAXI Piet heb mogen kennen, doorzijn drive de humor en gezelligheid. Ondanks alle pijn en leed bleef hij een geweldige goozer. Ik zal nog heel veel aan hem terug denken, aan de knokpartijen de aktie.s de sfeermomenten, de feestjes.. Ons samen zijn was echt puur en goed. Met een brok in me keel condoleer ik Marrianne, Jeroen Diane, Laura, en Dennis met dit ongekende verlies. Daar kan geen pannenkoek tegen op. We spelen nu tegen de rukkers uit Twente en toevallig was ik vanmorgen in de kleedkamer. Eindelijk ik heb een primeur, nu weet ik hoe Pannenkoek Marco aan zijn opstelling komt. Hij pakt de Europacup 1 en 4 dobbelstenen. Vervolgens roept hij eerst Vermeer en Stekelenburg bij zich en laat hij ze een tandenstoker trekken, wie de langste heeft mag op doel. Dan stopt hij 1 dobbelsteen in de cup. schut en gooit hem om, 3 speelt van vandaag in de verdediging en doet dat nogmaals, 5 ook in de verdediging. Dan doet hij 2 dobbelstenen er in en gooit opgeteld, 6 om een lang verhaal kortte maken 6,2,8,11 middenveld, en dan met 4 stenen om 24 spelers en een kans te geven. 16, 12, 23, 9. Klaar denk je dan nee pannenkoek Marco vond het zo leuk nu mag Sjonnie van het Schip gooien voor wie er op de bank mag zitten en daarna Robbie Witschge voor de tribune. En dan nog Dennis Bergkamp twee keer gooien met 1 dobbelsteen voor de stand 1-2 oeps, kut, shit geen voorronde EU... tot volgend jaar. Wat gaat Rik van de Boog ook waarom en waarom met 4 stenen... wauw 2G... 20 dit jaar extra voor de seizoenkaart. En Danny blind dan!! Die houd niet van dit soort spelletjes. De Meersche Helden 2009 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 5