©01M1 [MlffM® Leven in de jaren negentig, als Ajax supporter waren dat fantastische jaren. Alles werd gewonnen, vele grote tegenstanders werden verslagen. Vaak waren we te vinden op het Leidse- of Museumplein. Hoe anders is dat nu, af en toe een klein prijsje en dat wordt dan uitbundig gevierd. Maar heden ten dagen hebben wij het als Ajax supporter niet altijd even makkelijk. Trouw blijven wij achter ons Aller Ajax staan, af en toe laten wij wat van ons horen en dat komt dan weer uitgebreid in diverse media. Dan komt er een gesprek met de hoge omes binnen Ajax en worden er weer beloftes gedaan, met de conclusie dat we weer met lege handen staan. Sterker nog we moeten blij zijn met de tweede plaats, Ajax onwaardig. 5 jaar geen kampioen van Nederland dat kan toch niet. Voetbal is maar een spelletje nee pannenkoek voetbal is Ajax en Ajax zit in ons Hart voor altijd, spelers gaan supporters blijven. Wij zullen onze club altijd steunen door dik en dun en in voor en tegenspoed. Maar zegt het spreekwoord niet na regen komt zonneschijn. Nou waarom schijnt die klote zon [sorry zon] dan niet eens boven de Arena, bij ons blijft het maar regenen. Alles wordt ons afgepakt eerst het logo, en nu komen er ook nog eens strepen op het shirt, en dat alleen maar voor een paar kwartjes. Als we ons nou eens wat vaker hadden geplaatst voor de Champions League dan hadden we wat meer euries en konden we ons mooie shirt behouden. Nee hoor wat doen wij we kopen spelers voor de bank en de goeie worden halverwege of net voor het seizoen verkocht, er wordt wel eens gezegd geen beleid is ook beleid. Leerjaar,bouwjaar of tussenjaar termen die we al jaren horen binnen Ajax, er is maar een jaar wat wij willen en dat is een Kampioensjaar, een derde ster. Ajax wil graag de sfeer van een Europese topclub uitstralen, of was het tobclub, nou laat dat eens zien binnen de lijnen. Aan het veld kan het niet meer liggen, tenminste van Basten zij het veld is top, het heeft er nog nooit zo goed bij gelegen. Nou trainer laat het dan eens zien, zet is een elftal op de mat waar wij de supporters van gaan kwijlen, en grijp op tijd in als het even niet gaat en niet op het laatste moment. Geef Ajax zijn trots weer terug, en laat de rest van de wereld zien dat Ajax nog steeds een TOPCLUB is, een club waar rekening mee moet worden gehouden. Laat ons trots zijn op de club waar wij van houden, aan ons zal het niet liggen wij zijn er volgend seizoen gewoon weer bij hoe duur de seizoenskaarten ook zijn. ^Ca-wovj: Pagina 33 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 34