Hier en daar kregen we te horen dat het soms wat moeilijk te lezen is, de letters zijn te klein. Aangezien we in ons eerste jaar niet te veel aan de lay-out wilden veranderen hebben we besloten om het lettertype in principe niet groter te maken. Een groter lettertype betekent meer pagina's voor hetzelfde stuk tekst terwijl we gebonden zijn aan de huidige 36 pagina's. In de zomerstop evalueren we het fanzine en zal ook het lettertype aan bod komen. Daar waar we het binnen de 36 pagina's konden vergroten hebben we dit wel gedaan. (si® De Meersche Helden ^3 e Meersche Helden heeft er al weer een seizoen opzitten en we gaan zeker volgend seizoen verder. Wij denken dat het een mooi fanzine is geworden maar uiteraard kunnen er altijd nog dingen verbeterd worden. Vragen of tips die binnen komen nemen wij altijd serieus. Hieronder een paar opmerkingen die we hebben ontvangen. Lettertype Abonnementen en nabestellingen Als alles naar wens verloopt zijn we vanaf aankomend seizoen online met een nieuwe website met daarbij ook een webshop. Dan kan er op een makkelijke en veilige manier via onze site een abonnement worden afgesloten, en eerdere fanzines nabestellen. Herkenbaarheid en communicatie Vanaf het nieuwe seizoen zullen onze verkoopteams zullen beter herkenbaar zijn en zullen we via diverse websites beter communiceren, over waar en wanneer de fanzines te verkrijgen zijn. Kritiek Wij zijn altijd bezig met het optimaliseren van het fanzine, ook nemen we onszelf elke keer weer onder de loep, Zijn we wel kritisch genoeg, zitten er wel genoeg foto's in, komen alle groeperingen rondom Ajax wel aan bod? Elke keer wordt dat weer opnieuw bekeken en evt. aangepast. Wel zal De Meersche Helden altijd herkenbaar zijn omdat we ook volgend seizoen dezelfde kleuren gebruiken in de lay-out. Uiteraard staan wij ook altijd open voor commentaar en tips. Vanaf volgend seizoen kan dat ook via onze website. Help Tevens willen wij via deze weg weer een oproep doen, wij zijn nog steeds opzoek naar vrijwilligers die in het verkoopteam plaats willen nemen, ook schrijvers zijn welkom. Onze mailadressen staan voor in het fanzine. Special edition Als laatste willen wij melden dat de zes fanzine's van De Meersche Helden ook in ingebonden versie te verkrijgen is. Zij het in een zeer beperkte en genummerde oplage. Van het seizoen 2008-2009, ingebonden met een harde kaft, zullen 45 exemplaren in de verkoop gaan. De prijs is 20 euro inclusief verzendkoten en is te bestellen via verkoop@demeerschehelden.nl De Meersche Helden 2009 Pagina 32

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 33