REIDGOIER Een vak apart Stoeltjes Het verzoek voor het invoeren van staanplaatsen komt ook uit feit dat er op VAK410 buitenspo rig veel stoeltjes gesloopt worden. Om met recente cijfers te komen: 72 stoeltjes [rugvlak en/ of zitvlak] zijn er tijdens Ajax - l'ÜM gesloopt. Een schade van meer dan 5.000 euro. Helaas is dit geen uitzondering op de regel, ook tijdens 'minder' spannende wedstrijden worden er onnodig veel stoeltjes gesloopt. Tijdens de klassieker zijn we zelfs de 100 gepasseerd, iets waar niemand trots op mag zijn! VAK41 O begrijpt als geen ander wat emotie betekend en wat sporten betekend. Maar laat de stoeltjes heel! Tradities zijn met geen geld te betalen... Langzaam stijgen de tempraturen weer in het land. Lekker in je T-shirtje naar het stadion, van te voren even een biertje drinken in het home. Het is de wedstrijd Ajax -Willem II. We trappen om 16.30 uur af, de nieuwste tijd die voor dit seizoen is verzonnen. Een groot aantal seizoenkaarthou ders is thuis gebleven. De prachtige elementen van het weer en het almaar frivoler spelende Ajax wegen niet op tegen een combinatie van Willem II, half 5 en Eerste Paasdag. Wil Studio Sport voortaan een uurtje later beginnen met uitzenden? Reikhalzend kijken we uit naar de nieuwe tijd die volgend jaar komen gaat... Bobby Haarms was weer eens in het stadion, op heel veel meer bezoeken kan het stadion helaas niet rekenen van hem. Voor VAK410 reden genoeg om 'zijn' doek weer eens uit te rollen. Na de wedstrijd reed hij nog even een rondje om het honk en kwam wat 41 OOers tegen. Bob over de actie:'PRACHTIG'. A R 4 D E ill. Mb Hf De Meersche Helden 2009 Pagina 30

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 31