[i^(gjfnlflTl^l^hl W©(PDTfll©©[P Interview Wij hebben het gevoel dat er niet altijd een team staat op het veld, en er wordt veel gerouleerd. "Dat heeft natuurlijk ook te maken met de vele blessures. Daardoor wordt er ook vaak gerouleerd. De trainer heeft in dat opzicht geen andere keuze." Hoe is de sfeer binnen de spelersgroep? "Goed. ledereen praat met elkaar, lacht met elkaar. De sfeer na een mindere wedstrijd is natuurlijk wat minder in de kleedmaker. Maar over het algemeen is de sfeer binnen de spelersgroep goed." Je hebt nog een contract tot juni 201 Tekent Vermeer gewoon bij? "We zijn aan het praten en ik denk dat we er wel uitkomen. Er zijn nog een paar kleine dingetjes waar we nog niet uit zijn." Vindt je dat wij, de supporters, kritisch mogen zijn? "Tuurlijk, we spelen bij Ajax en de supporters mogen wat van ons verwachten, we moeten wel presteren. Gebeurt dit niet dan laten de supporters zich horen. Dat mag, ze komen toch naar hun Ajax kijken." Jong Ajax is Jong Ajax niet meer: spelers van het eerste die terugkeren van een blessure, of zij die niet in de basis staan spelen vaak met Jong Ajax mee. Jong Ajax moet het sluitstuk van de jeugdopleiding zijn. Wat vindt jij daar van? "Toen ik nog bij Jong Ajax speelde, speelden er hooguit 3 spelers van het eerste mee. De rest was allemaal van Jong Ajax of kwam uit de A1Tegenwoordig is dit anders: meer spelers vanuit het eerste spelen mee met Jong Ajax. Maar uiteindelijk is het de trainer die de beslissing neemt." Jong Ajax spelers die dan niet aan voetballen toekomen kiezen steeds vaker voor een andere club. Denk hierbij onder andere aan John Goossens die naar NEC is gegaan. "Als spelers niet aan voetballen toekomen, kiezen ze al snel voor iets anders. Ze willen toch graag op het veld staan. En als ze ergens anders wel kunnen voetballen kiezen ze voor een andere club. Voetballers willen maar één ding en dat is voetballen." Pagina 23 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 24