CCllDmBth W®[PDT(Tl®®[P Interview Er wordt wel eens gezegd dat Vermeer een goede lijnkeeper is maar dat hij problemen heeft met hoge ballen... "Ik vind zelf van niet. Ik weet wat ik kan en daar moet ik het mee doen. Natuurlijk probeer je jezelf wel te verbeteren, daar train je ook voor." Wil Coort, Fred Grim of Carlo l'Ami? "Van alle drie de keeperstrainers heb ik veel geleerd. Met Carlo train ik nog elke dag. Elke trainer brengt zijn kwaliteiten mee. Het is ook niet verkeerd om af en toe van trainer te wisselen. Je moet van elke trainer dat gebruiken wat jou beter maakt." Oranje Onder 21 werd twee keer Europees kampioen, jij was eerste keeper. Was dat weer een hele andere ervaring? "Ik speelde op dat moment wat minder bij Jong Ajax. De wedstrijden met Jong Oranje waren toch wedstrijden op een hoger niveau, daar genoot ik van, ik leefde er naar toe. Na die twee EKs belandde ik op de bank. De trainer (Foppe de Haan - red.) liet zijn keuze vallen op Boy Waterman die een goed seizoen bij Az keepte. Hij verdiende het volgens de trainer." Is het seizoen 2008-2009 geworden watje er van had verwacht? Dan bedoelen we de teamprestatie. "Ik denk dat we als team er wat meer van hadden verwacht. We hadden ook wat langer willen meestrijden om het kampioenschap." Tijdens de wedstrijd tegen Az viel de keeper van Az Didulica uit met een in eerste instantie ernstige blessure. Jij zag ook wat er allemaal gebeurde. Doet dat wat met je? Sta je dan anders in het veld? "Het gebeurde aan de andere kant van het veld, natuurlijk zag ik ook dat hij er niet goed bij lag. Maar persoonlijk doet me dat weinig, ik ga er niet anders door keepen. Ik zal nog altijd voor alle ballen gaan, ik ben er niet bang door geworden. Gelukkig viel het met Didulica na onderzoek in het ziekenhuis wel mee." Je wordt ook wel eens vergeleken met Stanley Menzo, hoe vind je dat? "Daar kan ik eigenlijk weinig mee. Toen Menzo keeper was dacht ik daar nog niet aan, ik was toen nog veldspeler. Ik begon pas op latere leeftijd met keepen." De Meersche Helden 2009 Pagina 22

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 23