Wm jfelgjOlj DUi)iF Wm Peperoni H et loopt tegen het eind van de middag op donderdag de 26e Februari '09 waarneer er vlak na elkaar een aantal mooie bolides nabij een gezellig Grand Cafe in het centrum van Madrid stoppen. Kort daarop betreden diverse prominente voetballers het Grand Cafe om gezellig bij elkaar aan een tafeltje te gaan zitten. Een klein weekje daarvoor was het bewuste tafeltje al gereserveerd daar de vrienden hadden besloten die dag gezellig ergens eerst te gaan dineren en daarna live de Uefa Cup wedstrijd van hun oude liefde te bekijken. Hun Aller Ajax had de week ervoor namelijk verassend de uitwedstrijd gewonnen tegen Fiorentina en dus zou met een beetje geluk de volgende ronde worden gehaald. Na 't eerste rondje te hebben besteld opende Dhr. Sneijder met een welgemeende toost op de avond en natuurlijk werd dit uiterst sportief gevolgd door de glazen van Dhr. v/-d Vaart Dhr. Huntelaar. "Heren, ik ben hier natuurlijk nog niet zo lang als jullièj maar wat hebben we het toch goed voor elkaar hier in het zonnige Madrid" klonk er vol trots uit de mond van Dhr. Huntelaar en dit werd natuurlijk volmondig beaamt door zijn 2 tafelgenoten. /qjuH "Ja zeker en daar we behalve Wesley ook nog lang niet altijd spelen, hebben we ook nog heerlijk de tijd om de omgeving te verkennen en met onze liefjes de dure winkels af te struinen" vulde Dhr. v/d Vaart aan. Dhr. Sneijder lachte hard en gaf ze te kennen dat ook hun kans nog wel zou komen en het fantastische salaris toch wel werd overgemaakt, ongeacht of ze nu wel of niet speelminuten zouden krijgen. Kort daarop trilde het mobieltje van Raffie en las hij de sms van hun goede vriend Maxwell vanuit Italië op; "Heren, zitten jullie al klaar voor een spannend avondje Uefa Cup en wat zou het toch mooi zijn als onze A'damse vrienden de volgende ronde halend Ciao, Maxxie. "Wat geen kusje" riep WesJ/tfy waarop de 3 het uitbrulde van 't lachért-Klaas Jan keek daarna iets verdrietig en liet weten met de jongen mee te.voelen, daar ook hij lang niet altijd speelminuten kreeg. "Ja dat was voor ons allen wel een ander verhaal destijds bij Ajax, waar we gelukkig wel wekelijks in de basis mochten beginnen^/oegde Raffie toe. Dat bovenstaande ontmoeting nooit heeft plaatsgevonden mag duidelijk zijn, maar de waarheid ligt er niet ver vanaf. Spelers die hard roepen ooit weer bij hun geliefde Ajax terug té willen keren, realiseren zich kennelijk niet dat ze juist zo hard nodig zijn op het moment dat ze weggaan. Waarom tekende KJH niet bij (als je goed bent krijg je die transfer ook wel in de zomer) om "zijn" Ajax in de competitie Uefa verderrte helpen!?! Door 100% inzet is Ajax pok zonder De Hunter weer een ronde verder in Europa, maar toch vraag ik me af hoe een speler zo snel zijn "cluojiefde" is vergeten en liever in Madrid de bank warm houd. Waarom blijven al eerderV/ertrokken oud Ajacieden liever in een onzekere situatie hangen i.p.v. hun oude duppie te helpen? Geld maakt blind en draait dubliefde blijkbaar de strot om en dus pleit ik ervt^jr dat bepaalde spelers nooit meer in aanmerking mogen komen "om nog eens bij Onze club terug te keren. Tuurlijk hebben we mede door hun toedoen mogen genieten van mooie momenten, maar zeker in een tijd als deze waarin menig supporter het hoofd boven water probeert te houden i.v.m de recessie en vele banen op de tocht staan is het gewocfn schandalig dat dielverwende nesten liever rijk worden op de bank i.p.v op het daadwerkelijke voetbalveld. Clubs hebben het financieel moedlijk en oude spelers roepen om het hardst dat ze het met verdriet in hun hard aanzien, maar ondertussen plundert vrouwlief de creditcard op de Europese PC Hoofdstraten. Het gerommel begon op 1 5-1-2-1 995 in België n.a.v 't Bosman Arrest en is voor vele spelers geëindigd op een warme bank in o.a. het zonnigeGspana. Ouderen zeg vaak "vroeger was alles beter" en dat valt te betwisten, maar sommige dingen waren echt veel beter jaren geleden. VanuitVak 126 groet ik u allen en wens een ieder een mooie pot voetbal vandaag en waarschuw ik iedereen dat mocht de Graafschap verliezen er loslopende Superboeren rondlopen die je (zo vernam ik van een grensrechter] zonder pardon zo omver heukenü! Peperoni Pagina 5 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 6