éB Redactie <n„ Toen we de vorige keer uitkwamen, stonden we er nog redelijk goed voor: een tweede plek met 3 punten achterstand op de kaasboertjes, een dikke voorsprong op de lampjes en naar de kakkerlakken keken we al helemaal niet meer. Wat hield ons nog tegen om kampioen te worden? Nou, dat hebben we geweten. Na eerst nog een knappe overwinning te hebben geboekt met 10 man bij NEC, volgde één grote desillusie: 1 punt uit 4 wedstrijden, Ajax onwaardig! Naar het kampioenschap kunnen we ondertussen zeer waarschijnlijk wel fluiten, sterker nog, we zijn zelfs gepasseerd door FC Twente en de lampjes hijgen ons in de nek. Hoe is dat in vredesnaam mogelijk? Weer een jaar om te bouwen zeker? En in de zomerstop wordt vast doodleuk je beste speler weer verkocht [Suarez?]. Wel na eerst de seizoenskaarten af te schrijven natuurlijk. Gelukkig zitten we nog wel in de UEFA Cup. Twee spectaculaire wedstrijden met een ontploffende Arena als apotheose. Maar laten we eerlijk zijn: we hebben gewoon zwaar gemazzeld. Aan de andere kant: hoe vaak zijn we door Italianen uitgeschakeld terwijl wij beter waren? Dan smaakt dit ook toch wel weer zoet... De kakkerlakken moeten ondertussen een lening afsluiten om de salarissen van de spelers te betalen. Dat kan nooit veel zijn, want dat stelletje kneuzen ga je toch geen topsalaris geven? Oh wacht, in het bestuur zitten natuurlijk dezelfde heldere lichten. Triest zooitje daar, maar dat maakt het er niet minder leuk om! Ook bereikte ons het verontrustende nieuws dat onze oer-Ajacied en columnist Bobby Haarms weer is opgenomen in het ziekenhuis. We wensen hem veel sterkte toe en hopen dat ie snel weer naar zijn duppie kan. We kunnen je niet missen Bob! En dan bereikt het berichtje dat Jan "Opa" Kappelhof onderweg naar de wedstrijd Ajax - Fiorentina is overleden. Een ouderwetse kankeraar, bloedfanatieke F-Sider, ras-Ajacied maar ook een stille kracht achter de schermen als vrijwilliger. Wat is voetbal dan nog? De Meersche Helden wenst de nabestaanden alle sterkte aan toe. Rust zacht opa... PUBLIEK OTVTtVR.£Dt>\ o De Meersche Helden 2009 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 3