IM^WrSouthCrewl Nee, de mensen van de busmaatschappij weten ook niets, we kunnen wel de gewone bus nemen. Om de koppijn enigszins acceptabel te houden nemen we maar de gewone lijnbus. Omwisselen, je zou denken dat doen ze toch vaker.... Nou het gaat altijd wel mis. Ofwel je kaartje ligt niet onder de letter waaronder je hem verwacht, of er zijn anderszins problemen. Maar na een half uurtje lukt het om het kaartje te bemachtigen. Terug naar het centrum. De pendelbus vertrekt na 25 minuten wachten en zet ons ergens afja ergens, maar waar? De koppijn bereikt een hoogtepunt! Snel naar de apotheek, en vragen voor iets tegen 'bonkie, bonkie in die koppie'. Gelukkig begrijpt de goede man het meteen en lopen we naar buiten met koppijntabletten. Nog eventjes eten en dan weer terug richting stadion voor de wedstrijd! We stappen maar weer in de normale bus. Gelukkig maar want we zien de pendelbus voorbij komen met een 4-tal politiewagens ervoor en erachter met zwaailichten en de hele mikmak! We komen aan bij het stadion, en waar we vanmiddag nog gewoon door konden lopen wordt ons nu vriendelijk verzocht eventjes een half uurtje om te lopen. Bij de ingang vindt de gebruikelijke fouillering plaats en moet er nog 20 minuten gewacht worden omdat er wat opstootjes zijn. Langzaam komt de koppijn terug.... De wedstrijd koppijn: Om 20:00uur toch eindelijk binnen in het stadion? Stadion???? Alcatraz zul je bedoelen! Wat een schande! Ergens schuin achter het doel, amper zicht op het veld, metershoge glazen wanden en netten. De wedstrijd kan beginnen! Hiervoor zijn we toch uiteindelijk gekomen. De stress giert door het lichaam! We schreeuwen onze jongens naar voren en een prachtige 0-1 volgt!!! Wie had dat ooit gedacht! Het uitvak is uitzinnig van vreugde!! De stress bereikt het hoogtepunt in het laatste kwartier. De longen worden uit het lijf gezongen! We houden stand en winnen de wedstrijd! Geen stem meer over, koppijn weer op volle toeren! Na de wedstrijd mogen we een uurtje blijven zitten en daarna 1 voor 1 naar buiten. We worden nog op tape gezet en boefjes worden tussen de rest uitgepikt. Om 01:00uur waren we bij het hotel om doodop, maar zielsgelukkig in slaap te vallen! Eindelijk begint de koppijn te zakken! Was het allemaal waard??!! Jazeker, gelukkig hebben we toch zeker 2 weken voordat we in Marseille spelen. Wat is het Franse woord voor koppijn?? Mzzl STH-CRW De Meersche Helden 2009 Pagina 12

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 13