AFCA SUPPORTERSCLUB "Een pittig maar goed gesprek" Maandag 9 februari heeft er een gesprek plaatsgevonden tussen een afvaardiging van Ajax en diverse supportersgroeperingen. Belangrijkste reden hiervoor was de onvrede en irritatie die er heerste bij een deel van de supporters. Deze kwam tot uiting tijdens de training voorafgaand aan de uitwedstrijd bij Vitesse en na afloop hiervan bij aankomst van de spelersbus bij de ArenA. Namens Ajax waren Marco van Basten, Danny Blind, Miel Brinkhuis en de nieuwe Algemeen Directeur Rik van den Boog aanwezig. De supporters delegatie bestond uit vertegenwoordigers van de Oude Garde, de SVA, Vak 410/ Jongeren, F-Side/ Vak M en de AFCA Supportersclub. Wij vinden het belangrijk om te vermelden dat Ajax dit gesprek al had toegezegd voordat de spelersbus werd tegengehouden bij de ArenA na afloop van de uitwedstrijd tegen Vitesse. Onderling is afgesproken om niet de ins en outs van het gesprek prijs te geven. Het gesprek nam zo'n anderhalf uur in beslag. We hebben aangegeven achter Marco van Basten te staan en de directie gevraagd om ook bij tegenvallende resultaten het geduld en de rustte bewaren en Van Basten "de klus te laten klaren". Daarnaast hebben we verzocht om bij Europese uitwedstrijden de laatste training voor de wedstrijd in het stadion te mogen bijwonen. Ajax is hieraan deels tegemoet gekomen. In Florence waren de eerste 20 minuten toegankelijk. Last but not least hebben we aangedrongen op meer inzet en beleving van de spelersgroep en een beter contact met de club. We delen de mening van Rik van den Boog: "Het was een pittig maar goed gesprek". Over de inzet zijn we meer dan tevreden! Tegen Fiorentina en fc utrecht werd voor iedere meter grond gestreden! Klasse! Pagina 9 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 10