1)^(§D(^P©©0(^ (E (DDIMIPt) [j©l(§OT]gBE Peperoni Op het moment van dit schrijven zitten we in de korte winterstop en dus waarneer jullie dit lezen is ons Ajax hopelijk nog immer aanwezig in de top van de competitie na winstpartijen op zowel FC "heeft iemand mijn toiletpapier gezien" Grunn NEC. Vandaag staat de wedstrijd tegen Heerenveen op het programma en dus garant voor meerdere goals en een sportief potje voetbal. Misschien in het doel of anders op de bank, zit daar nu keeper Hans Vonk die begin januari voor 1,5 tekende bij de club uit Heerenveen. Veel woorden ga ik daar niet aan verspillen, behalve dat het je gegund is Hans. Bedankt dat je er voor Ons Aller Ajax was op een moment dat er haastig een extra keeper nodig was. Ik vind je een persoonlijkheid die we nog maar weinig tegenkomen in het hedendaagse voetbal. Succes man!!! Als we dan toch aan een type Vonk denken dan is hij waarschijnlijk niet een van de personen die bedoeld wordt waarneer spelersmakelaar Rob Jansen spreekt over: "Struisvogels die elkaar verketteren en niet verder kijken dan hun neus lang is". Volgens de beste man heerst er veel haat nijd in het voetbalwereldje lijkt die wereld veel op de "echte" wereld. Maar wat is dan echt? Als de voetbalwereld nep is, dan wil ik per direct al mijn geld terug voor wat ik er tot nu toe aan seizoenskaarten, versnaperingen, buitenlandse reizen, etc. ingestopt heb. Hij heeft het erover dat de grote clubs in Europa zich al aan het indekken zijn tegen de grote recessie, maar dat er hiervan in de Eredivisie nog weinig te merken is. Het verhuren van spelers zal de nieuwe mode gaan worden en dus zal er minder verkocht gekocht gaan worden. Als ik dit soort dingen hoor van een spelersmakelaar (of heet zo'n iemand niet gewoon ordinair een spelerspooier?] vraag ik me af of het als goedbedoelde waarschuwing geldt of dat hij gewoon met bij elkaar geknepen billen zijn financiële situatie ziet slinken? Ach, recessie of niet, als het aan diverse paragnosten ligt dan staan we gegarandeerd aan het einde van de rit met de schaal op het Leidse. Ook zou er een kans zijn dat ze in Alkmaar en Eindhoven er met de schaal vandoor gaan, maar daar er momenteel geen sterren zijn in Rotterdam (enkel vallende sterren dan] zal er daar zeker geen feestje komen op 't Coolpleintje. Tevens moet ik wel bekennen dat als ik tijdens het zappen soms zo'n zigeunertje met glazenbol op de buis zie, ik me meestal afvraag of het einde van de wereld echt zo dichtbij is, want slimheid straalt er niet van af bij die gasten en dus is bovenstaande onder groot voorbehoud. Daarnaast heb ik vernomen dat het seizoen 2ÜÜ8 - 2ÜÜ9 het seizoen van zwaaien gaat worden. We zwaaiden met zijn allen naar Dario na de 3-0 tegen de Haagse Flopjes, zwaaiden we daarna met zijn allen naar Johnny Heitinga op de tribune, werd Klaas Jan Huntelaar naar Madrid gezwaaid en bleek Luis Suarez de afzwaaier van de afgelopen jaargang te zijn. Nou Marco dan weet je het nu gelijk, als we aan het einde van de rit niet met de schaal op het Leidse staan er wat zal zwaaien! Vanuit Vak 126 wens ik jullie allen weer een mooie, doelpuntrijke pot voetbal, gaan we weer voor de 3 punten en de natuurlijk de 3e ster aan het einde van de rit. Peperoni Pagina 29 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 30