tM^PËdPl] Interview Hoe gaat het met je? "Ja, het gaat goed, een stuk beter. Het heeft lang geduurd maar ik ben bijna klaar met revalideren." Je hebt op De Toekomst weer wat veldtraining gedaan? "Ja, dat klopt, van de week voor het eerst weer. Dat ging goed, ik had geen last. Dus het gaat weer de goede kant op." Wat had je precies? "Er waren wat pezen gescheurd in mijn schouder. Dat hebben ze hersteld tijdens de operatie. Dat is allemaal gelukkig geslaagd." Je gaat ook mee naar Portugal? Is dat alleen om bij de groep te zijn, of ook om daadwerkelijk te worden klaar gestoomd voor de tweede seizoenshelft? "Ik ga in principe mee om gewoon mee te doen. Ik ga eerst actief trainen met Carlo l'Ami (keeperstrainer - red.). Daarna hoop ik aan te sluiten bij de groep en mee te spelen in de oefenwedstrijd tegen VfB Stuttgart. Hopelijk sta ik dan 18 januari tegen NEC weer in het doel." Waar is je loopbaan als keeper begonnen en hoe is die verlopen tot aan Ajax? "Ik ben begonnen als voetballer bij Zandvoort '75. Daarna zijn we verhuisd naar Haarlem, waar ik voor W Schoten ben gaan spelen. Ik heb daar tot mijn 1 2e gespeeld. Op mijn 13e ben ik naar Ajax gegaan." Ben je gescout door Ajax? "Ik speelde in het Haarlems jeugdteam. Dat zijn de beste amateurs uit de regio Haarlem die bij elkaar komen en meedoen aan het Nederlands kampioenschap. Hennie de Regt heeft mij daar toen zien spelen en zodoende ben ik gevraagd om naar Ajax te komen." Wie was jouw voorbeeld? "Dat was en is Edwin van der Sar." Pagina 21 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 22