IM^WrSouthCrewl Onze eerste keeper Maarten Stekelenburg raakt geblesseerd aan zijn schouder. Voor de winterstop zal hij niet meer in aktie komen. Gelukkig heeft Kenneth Vermeer zich een waardig vervanger getoond de afgelopen weken, de schaal en daarmee de 3e ster zijn nog in zicht! De blessure van Maarten is erg vervelend, zeker voor hemzelf. Net op het moment dat hij heerst in het strafschopgebied bij Ajax en Oranje en hij hiermee laat zien de absolute top van Nederland te zijn. Tijd om hem een hart onder de riem te steken! Een begin van het spandoek wordt al snel gemaakt. We kiezen de kleuren rood-wit-blauw als inkleuring om te laten zien dat hij de beste keeper van Nederland is! We spreken Maarten aan tijdens de vrijwilligerslunch met de selectie en spreken af dat hij bij het afmaken van het doek even een kijkje komt nemen! Een prima gebaar van onze keeper, en erg leuk voor de makers van spandoeken en de andere vrijwilligers die veel vrije tijd in onze club steken. Er wordt meteen een afspraak gemaakt voor het interview in Meersche Helden wat te lezen is vanaf bladzijde 19 Op 27 december komt Maarten op tijd voor zijn afspraak. We laten hem zien wat we tot nu toe gemaakt hebben en wat het verdere idee van uitwerking is. Door het vertrek van Klaas Jan Huntelaar zijn we druk bezig met andere doeken, zodat eerst het interview plaatsvindt. Iets later hangen we het Stekelenburg doek op en gaan we verder waar we gebleven zijn. Het doek vordert rap. Na het interview komt Maarten weer even kijken. Hij neemt de tijd om rustig te kijken naar het resultaat en te praten met ons. Hij poseert geduldig voor het doek en de vrijwilligers. Wij vragen hem of hij zijn gele keepersshirt aan wil trekken bij zijn eerste wedstrijd, omdat dit ook de kleur is van zijn shirt op het doek. Op dezelfde dag komen ook Daley Blind en Dario Cvitanich even buurten, een goede zaak! Het is goed om te zien dat de band tussen de spelers en supporters op deze manier verkleind kan worden. We hopen bij de komende bouwdagen ook de andere spelers eens te begroeten! NEC-Ajax, 18 januari 2009. Stekelenburg keert terug als eerste keeper bij Ajax-1. Hij draagt zijn gele keepersshirt, zou hij eraan gedacht hebben? We hebben hard gewerkt aan een nieuwe layout voor onze site www.sthcrw.nl Dus check de site, en als je wilt helpen met de site of onze acties in de toekomstMeld je aan! Dat kan ook via mailinfo@sthcrw.nl STH-CRW Pagina 13 De Meersche Helden 2009

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2009 | | pagina 14