We DCOOGÏ] Bobby Haarms e zijn inmiddels weer 8 weken verder, en er is weer een hoop gebeurt binnen en buiten Ajax. Eerst sta ik even stil bij ons aller Sjakie Wolfs, Sjakie is niet meer onder ons. Sjakie was gewoon Sjakie een man met een Ajax hart en zeer geliefd bij de supporters. Mede daardoor was de opkomst bij zijn afscheid groots, indrukwekkend en emotioneel. Jaren passeren even de revue, je kijkt van binnen even terug naar de jaren bij Ajax. De goede en de wat mindere momenten komen terug op het netvlies. Sjakie je was en bent een echte Ajaciedhetgajegoed. i^— ji,||| m .fc nm II u Met mij persoonlijk gaat het gelukkig steeds beter. Ik sluit het jaar toch wel positief af, na een turbulent jaar mag ik wel zeggen. Begin januari verlaat ik het ziekenhuis en krijg weer een eigen stekkie, en daar kijk ik ontzettend naar uit. Het lopen gaat ook steeds weer beter weliswaar met een rollator maar ik ben wat vrijer, niet meer zo afhankelijk. Ik kijk uit naar het jaar 2009 het kan alleen maar beter. Ik bezoek nog steeds de thuiswedstrijden van Ajax en ook bij uitwedstrijden ben ik er regelmatig bij. Ik moet zeggen alles wordt perfect voor mij geregeld, ik wordt altijd netjes opgehaald en ook de tegenpartij werkt altijd mee. Helaas, zie ik niet altijd dat Ajax op het veld staan wat ik wel graag zou willen zien. Het voetbal is niet altijd even mooi en effectief. Volendam uit, ik ben bij allebei de wedstrijden geweest en heb met dichtgeknepen billen op de tribune gezeten, zeker in de bekerwedstrijd verdiende volendam het om te winnen, ze waren scherper en sterker in de duels. Wat me bij de tweede wedstrijd vooral is bijgebleven was de Memoriam voor Para. Fantastische actie van de meegereide Ajax fans, wederom indrukwekkend. Maar als je alles op een rijtje zet staan we er niet slecht voor, ook al is het voetbal niet altijd top toch spelen we nog op twee fronten mee. Europees overwinteren we, we zijn tweede van onze groep geworden en we spelen de volgende ronde tegen fiorentina. Dit kwam mede tot stand door de goede wedstrijd die Ajax speelde in en tegen Hamburg Ook staan we aan het eind van het seizoen gewoon weer met de schaal op het Leidseplein. Dat moet gewoon na zoveel jaren net niet. De supporters verdienen dat ook, jullie staan altijd achter Ajax. Ook ben ik bij de meet en greet geweest van de Ajax selectie en de vrijwilligers. Dit was in het supporters home, ik moet zeggen het was een leuke middag en iedereen van de selectie was er. Alleen Huntelaar was niet aanwezig deze was inmiddels verkocht aan Madrid, voor Klaas Jan een hele goede stap. Uiteraard kwamen de trainers en mensen van de staf even met mij praten, dat deed mij goed, geeft toch aan dat je niet vergeten bent. Ook heb ik nog even met wat spelers van de selectie gesproken, ik heb een leuke middag gehad. Het jaar 2009. Dit wordt een Ajax jaar, blijf positief achter je club staan geef ze net dat steuntje wat ze vaak nodig hebben. Heb vertrouwen in de mannen die het toch voor ons moeten doen. Blijf trouw aan je club, doe ik ook. Natuurlijk is het niet altijd hosanna maar elke wedstrijd begint weer bij 0 - 0. via deze weg wil ik jullie nogmaals bedanken voor de steun die ik heb gehad en nog steeds krijg, dat doet me goed bedank daarvoor. En uiteraard wens ik jullie een goed en sportief 2009, en ik zie jullie aan het eind van het seizoen op het Leidseplein. Pagina 3 De Meersche Helden 2008

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 4