Gre©©o^ w©© éMP Wa©0 Interview Peppen jullie elkaar dan niet op? Ook al is het een VW-Venlo? Daar ga je wel mee op je bek. Als je dan naar die kleinere clubs kijkt, dan zie je dat ze gewoon keihard vechten, puur omdat het Ajax is. "Ja, dat zijn de belangrijkste wedstrijden. Daarmee hebben we het kampioenschap verloren: VW-Venlo en Excelsior gelijk, Sparta... Met zulke wedstrijden verlies je het kampioenschap dan. Maar het moet uit jezelf komen, je moet die wedstrijden gewoon voor 1ÜQ ingaan." Mis je dan geen speler als Jaap Stam of Johnny Heitinga die de boel opjutten? "Tja, je hebt natuurlijk wel een hele jonge ploeg. We missen misschien wel een echt leiderstype. Maar als die niet opstaan, moet het vanuit iedereen komen." Denk je dat we mei 2009 feest vieren op het Leidseplein? Denk je dat deze selectie daar de potentie voor heeft? "Ja, dat denk ik zeker. Wij zijn er van overtuigd dat we dit seizoen kampioen gaan worden. We hebben een topselectie en het kan alleen maar beter worden" De winterstop komt er weer aan en wij hebben het gevoel dat er toch het één en ander gaat worden weggekocht. "Ik hoop het niet. Je weet het natuurlijk nooit en ik hoop dat we alleen maar versterkingen krijgen." Je hebt zelf nog een contract tot 2011 en er gingen wat de geruchten de laatste tijd. Van der Wiel wil zijn contract niet verlengen. Wat is daar van waar? "Onzin. Ik weet niet waar dat vandaan komt. Ik weet niet wie met dat gerucht begonnen is, maar het is niet waar." Jij hebt toch een volwaardig contract? Je hebt toch geen jeugdcontract maar hebt er een net zoals andere selectiespelers? "Ik heb niet het contract van mijn medespelers, maar ik ben tevreden. En ik wil ook zeker gaan verlengen." Maar stel je gaat weg. Waar wil je dan naartoe? "Uiteindelijk zal ik wel een keer weggaan, maar nu wil ik absoluut niet weg. Maar het liefst speel ik dan in Spanje of Engeland. Dat vind ik wel de twee mooiste competities" De Meersche Helden 2008 Pagina 24

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 25