gJJ@§[][rfe Speech Ter nagedachtenis aan Sjakie zongen jou toe. Als het een kut wedstrijd was zongen we! Sjakie in de spits, Üle Üle Sjakie in de spits, Üle Üle, sjakie in de spits, Sjakie in de spits, Sjakie in de spits Üle Üle.. En als het een topwedstrijd was. Sjakie, Sjakie, Sjakie, Sjakie, Sjakie, Sjakie We worden kampioen. En dat worden we, want we willen dit jaar die derde ster op ons Ajax shirt. En we hopen, dat als we aan het einde van dit seizoen op ons eigen Leidseplein staan. Onze voorzitter Uri Coronel de microfoon pakt en zegt!! Dit is onze 30e landstitel, we weten dat hij vanaf boven meekijkt en dragen deze kampioenschaal op aan Sjakie Wolfs. En dan zal er uit 100.000 kelen, jouw eigen slogan komen. Ik weet zeker dat als ik hem nu nog een keer zing, dat iedereen die hier aanwezig is voor jou, gaat staan en jou daarna, een staande ovatie zal geven. Voor wat je heb gedaan, voor de club, voor de supporters, maar ook gewoon om dat je zo puur was, echte Amsterdamse humor had, je zo geweldig was. Je onze enige echte Ajax mascotte was, maar vooral Sjakie, onze Sjakie. De materiaalman van Ajax. Voor altijd in ons hart bedankt man we zullen je missen. Sjakie, Sjakie, etc...we worden kampioen... Bij deze bedank ik iedereen voor de hartverwarmende complimenten die ik nog steeds elke dag krijg. Voor de voordracht die ik heb mogen geven, bij de crematie van Sjakie Wolfs. Ja, ik heb hem zelf geschreven en uit me hart voorgedragen. Voor Sjakie, voor ons en voor Ajax. Maar had dit nooit kunnen doen zonder jullie aanwezigheid. Ik heb jullie kippenvel bezorgd. Ik heb tranen laten vloeien. Maar heb jullie ook een lach kunnen geven. Ik heb iets mogen verwoorden. Iets dat wat bij alle supporters leeft en gevoeld wordt. Ik ben er trots op dat ik 1 van jullie ben, want jullie hebben mij hetzelfde gevoel terug gegeven. En met dat gevoel hebben we met elkaar Sjakie een geweldig afscheid kunnen geven. Speciaal voor jullie nog een keer dat gevoel, omdat we trots zijn, trots op onze Sjakie, op onze club maar vooral onze saamhorigheid. "Dit is mijn club, mijn ideaal, dit is de mooiste club van allemaal. Hier ligt mijn hart, mijn vreugde, mijn verdriet. Het kan dooien het kan vriezen, we kunnen winnen of verliezen. Maar een betere club dan deze is er nietAFCA FOREVER" De Meersche Helden 2008 Pagina 16

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 17