ajax.nl Een tweede delegatie van vak41 maakt op het parkeerdek een tweede doek dat op vak41 getoond zal gaan worden. Op dit doek komt een parodie op het logo van de Groningen Fanatics, een slang, met een begeleidend tekstdoek: 'Kijk uit malloot, die brand wordt groot'. Een groep van het sfeerteam is ondertussen bezig met het neerleggen van alle werplinten op de 1 e en de 2e ring en het installeren van de shooters in de gracht. Ook worden er pamfletten bij de opgang van de vakken geplakt met uitleg over de actie. 18 oktober 2008, 17:00uur. De laatste loodjes. Eigenlijk hadden we al lang uit de ArenA weg moeten zijn, maar gelukkig laat Ajax ons alles goed afmaken. De doeken worden klaargelegd op de vakken en het wordt tijd om wat te eten en te drinken. Nog even ontspannen ABNAMRO De Meersche Helden 2008 Pagina 12 18 oktober 2QÜ8, 20:40 uur, 5 minuten voor de wedstrijd. De spanning stijgt, ledereen is er klaar voor. Het Ajax clublied begint. De doeken worden uitgerold, de shooters doen hun werk. Een witte waterval van linten volgtKippenvel! Het ziet er prachtig uit, dit is waarvoor we het doen! Het werk zit er bijna op. Als het fluitsignaal klinkt wordt het doek van de reling gehaald en naar de omloop gebracht. Er wordt nog kort nagebabbeld over de actie. Onze wedstrijd zit erop! Ajax zelf wint gelukkig ook door een rake kopbal van 1 9 oktober 2008. De dag na de wedstrijd. Op diverse supportersites staan schitterende foto's. De foto's blijven een dierbare herinnering aan deze geslaagde actie. De doeken en de 250 kilo werplinten liggen al in de vuilnisbak. Zoals de meeste doeken zijn ze slechts voor 1-malig gebruik. Dat het bestuur van Groningen afkeurend reageert op de actie, maakt de actie alleen maar mooier en geslaagder. Een klein puntje voor sommige medesupporters: Helaas gooien sommige supporters hun linten al richting het veld of richting elkaar voordat de opkomst tune gedraaid wordt. Een behoorlijke domper voor al diegenen die veel tijd gestoken hebben in voorbereiding van deze actie! Een actie slaagt het best als iedereen meewerkt met de actie zoals deze bedoeld is. Lees de pamfletten op de omloop zodat we samen kunnen zorgen dat de acties een perfect plaatje vormen!! Mochten er naar aanleiding van dit stukje vragen of opmerkingen zijn, of zijn er supporters die willen helpen met het bedenken of maken van acties, mail naar info@sthcrw.nl Mzzl South Crew

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 13