jf^wnrm8 Joark allo hier Joark vanaf de eretribune. Wat een geweldige sfeer hangt hier op de ere, ik kan de herhalingen volgen via de vele laptops, ook de mobieltjes gaan gewoon door met werken, Ik heb nog nooit zoveel muziek gehoord. Dit lukt vak 41 niet eens om na te doen. Eigenlijk heb ik niet veel van de wedstrijd Ajax tegen Roda gezien. Dit omdat ik meer op zuid aan het letten was, ik mis mijn omgeving en val hier nog al op. Helaas ben ik geen leguaan die mee kan kleuren van rood, wit naar zwart, grijs. Ik kijk naar de ingang van 127 en zie Ben (degene die de naam F-side heeft verzonnen] wat heeft die een scheur zeg het lijkt het trappengat zelf wel. Boven vak 127 staat Jeroen (van Babyboom) ik weet niet hoeveel zaad hij ingeleverd heeft maar er zitten wel heel veel kinderen op zuid, de laatste tijd. Ik kijk naar mijn plek bij de ga zitten groep anders ga je echt zitten als je niet luistert. Ik mis rooie Ruud, die mij altijd mobiel belt tijdens een minuut stilte. Ik mis Kenneth. Oh sorry, die ligt nog in zijn bed zie ik op mijn sms. Ja, ik mis zelfs mijn ingang waar je eerst iedereen opzij moet duwen om bij je plaats te komen. Ik mis al die rottigheid en supporters gein. Vanaf deze kant is alles anders, voor het eerst zie ik dat er voor in het vak bij groep Wezep de helft met hun rug naar het veld staat en toch altijd weten wanneer zij om moeten kijken als er weer een aanval komt van Ajax (zouden zij de volgende tactiek bespreken voor de uitwedstrijd naar kakkerlakdorp). Ik zie de oude garde weer gokken met geld wie maakt het eerste doelpunt en hoeveel, Roel de penningmeester hebben ze al paar keer moeten zoeken na afloop. Plotseling wordt er een steen naar de scheidsrechter gegooid deze kwam niet van de F-side of vak 410 hij kwam uit de dug-outDie dekselse Olequer weer. Ik zie gekke Jan het vak op komen met de gedachte godver de glimmende glansde gloeilampen waar is iedereen!! Kan ik weer terug naar het home. En inderdaad ik zie bijna niemand van de jongens van M. Toch maar effe bellen naar het supporters home. Hé, Wampie waar is iedereen ik zie bij Carlo zijn stoel (respect) nog 200 lege stoelen! Ja man, het is hier een gekkenhuis niemand wil naar binnen. Ik schat 300, 350 man hier en gekke Cobus is weer bezig. Lachen man, we wachten nog op gekke Jan en het feest kan beginnen. Alles gaat los. Ik geef je Wimpie effe, de joden willen zuipe hebben. Hé Wimpie alles geil? Hé! Jo! Leef je nog ouwe pooier, ga je volgende keer mee naar hoereveen? We hebben 3 limo's 4 hummers, wat oldtimers en een ramkraak auto. Ja, leuk man, alleen zit je nog altijd krap in zo een limo waar 12 man in kan. Ik tel er soms wel 30. Er wordt ook nog even een opmerking gemaakt door Maup. Voor Jo hebben we een rookvrij gedeelte in die witte slee. (een rummicup doos hahaha) Het gekke is datje op de terugweg alle ruimte hebt. ledereen is elkaar dan kwijt. Een paar liggen er op een boerin, andere vragen zich s' avonds pas af! Shit waar Amsterdam is gebleven, 20 zitten er vast, en er gaan altijd meer auto's mee terug (zonder contactslot). Deze auto's zijn erg in trek want ik zie dat er flink wat geflitst wordt langs de kant van de weg. Hé Wim, ik ga effe verder kijken ik moet een verslag maken van zuid. Mazzel en zeg effe dat oost en west geen ruzie onderling moeten maken... Op zuid ik zie Theo mongool, daar bestaan geen hekken en veiligheidscoördinators voor. Hij krijgt het altijd voor elkaar om op een plekte komen waar dat niet mag, al 25 jaar. Die is weer aan het kankeren. Gekke Maria is weer bij de jamin wezen bedelen zoveel snoep heeft zij bij haar. Of zouden het pillen zijn want graten Piet zit wel heel dicht bij haar en die is gek op pillen. Daar zie ik Nanoe wat een oren heeft die gozer het is net of zijn auto deuren nog open staan. Voor de wedstrijd begon zag ook een verhuiswagen van vak 41 van noord naar zuid gaan. Jammer dat hij niet de andere kant op ging. Effe door het Roda vak heen. Ik adviseer Ordaan om bij de wedstrijd feyeand thuis gewoon zijn shirt aan te houden je weet nooit met die homo's. Vak 41 wat een herrie, nu snap ik waarom ze gek werden daar op noord. Wat zijn die opgelucht daar beneden, nooit meer een zak of een beker zeik in je nek. Vak 410 geweldig, helemaal nu er naar elkaar toe gezongen wordt vanaf zuid eerste ring. Wij kunnen eindelijk op deze manier de supporters van de tegen partij weg zingen met hun eigen yell (Ajax publiek, Ajax publiek) jammer dat vak 41 niet hun naam hebben veranderd in vak □20. Gek hier op de ere mis ik een wedstrijd om dat ik op zuid let terwijl ik op zuid ook altijd met anderen dingen bezig ben en toch de wedstrijd kan volgen en weet wat er gebeurd in het veld. Ja, we zijn echt anders nog 1 keer kijk ik naar mij geliefde vak. Ik zie grote Tom nu begrijp ik waarom hij 3 seizoenkaarten heeft. Het is rust, zuid zie je niet meer door de hennep rook. Gappies ik kom nu terug jullie zijn puur en echt, mazzel. De namen zijn om privacy redenen NIET veranderd. De Meersche Helden 2008 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 5