BOBBY VOOR ALTIJD AJACIED D©©@[fD Bobby Haarms obby Haarms wie kent hem niet Bobby Haarms Bobby Haarms is een echte Ajacied galmde door het stadion tijdens de wedstrijd Ajax-roda jc. Wij kregen kippenvel en vroegen ons af wat zou dit met Bobby doen. Ook tijdens de wedstrijd tegen vitesse werd er aan hem gedacht, Bobby was daarbij hij zat op het ere terras. Wij spraken hem voor de wedstrijd tegen vitesse even, hij mocht een paar uurtjes uit het ziekenhuis om de wedstrijd te kijken. Bobby was geëmotioneerd, hij was weer even terug in zijn huis met velen bekende om hem heen hij kreeg de aandacht die de Heer van de Meer verdiend. Als een vorst reed hij in zijn rolstoel over het Wat dagen later ging De Meersche Helden bij hem op bezoek in het ziekenhuis. Bij de informatiebalie van het ziekenhuis vragen we op welke kamer Bobby ligt, de medewerker hoeft het niet eens op te zoeken hij weet het uit zijn hoofd. Dat is een goed teken dachten wij dan krijgt hij in ieder geval veel bezoek. Bobby zat in zijn rolstoel in de gang, het leek wel of hij op bezoek stond te wachten. Hij was blij ons te zien, achteraf bleek waarom, dan kon hij even weg van de afdeling. Want onder begeleiding mocht hij naar beneden naar het restaurant om een bakkie te doen en even naar buiten om een sigaretje te roken. Alleen naar beneden is geen optie meer na het bezoek aan het Jordaan festival, Bobby is naar het festival geweest zonder dat de afdeling daarvan af wist. Er stond een bus voor het ziekenhuis om naar het festival te gaan en de naam Haarms werd omgeroepen en aangezien Bobby zo heet zat hij ineens in de bus naar de Jordaan. Hij heeft een leuke avond gehad. Bobby heeft de eerste weken veel aandacht gehad, helaas is dat nu minder. Het leven is jachtig geworden, voor velen zijn de dagen te kort en dan schiet een bezoekje aan Bobby er vaak bij in. Bobby is niet gewend aan alleen zijn hij had vaak aandacht iedereen kende hem, zeker bij Ajax waar hij nog steeds een graag geziene gast is. Maar het is toch anders tegenwoordig en daar heeft hij het vaak moeilijk mee. Niet dat er nooit iemand bij hem op bezoek komt, elke dag komt er wel iemand denk bijvoorbeeld aan de lange en zijn vrouwtje. Komt elke dag wel even langs of hij belt fantastisch vindt Bobby dat. Ik zit hier al te lang, maar ik kan niet meer alleen wonen dus het wachten is op een kamer in een verzorgingshuis. Een diepe zucht volgt maar ja ik hoef jullie niette vertellen wanneer zo 'n woning/kamer vrijkomt, dan moet er toch eerst iemand doodgaan. Ik ben al wezen kijken in een verzorgingshuis, zag er leuk uit maar ook de Goede Beul moet wachten. Wij vroegen hem hoe hij de acties vond tijdens de wedstrijden tegen roda en vitesse, vak 410 had vele spandoeken ter ere van Bobby gemaakt. Bobby is even stil, fantastisch was dat. Wat die jongens van vak 410 allemaal hebben gedaan ik kreeg een brok in mijn keel, dat was een flinke steun in mijn rug. De jongens zijn nog langs geweest en hebben me foto's gegeven. De foto's hangen in zijn kamer, trots ben ik daar op. Maar toch kunnen wij Bobby nog meer steunen, door een kaart naar hem te sturen dat zal hem zeker goed doen. Wij van De Meersche Helden willen ook een oproep doen, laten we Bobby nog dat laatste steuntje geven. Dat heeft hij nodig en dat verdient hij, een Ajax man in hart en nieren praat altijd positief over de club. Zelfs nu, ook hij weet dat het even niet goed gaat met de prestaties op het veld maar desondanks vindt hij dat we allemaal de club positief moeten steunen. Want zegt hij, negatief zijn heeft geen zin dan komen ze nog meer in de put. Alleen door positief te zijn over je club help je ze, dan komt het vanzelf weer goed. Supporters van Ajax en Bobby Haarms geef gehoor aan onze oproep en stuur hem een kaartje. Stuur het naar ons adres en wij zorgen ervoor dat Bobby ze krijgt, geef hem dat laatste steuntje wat hij nog nodig heeft. Dat verdiend hij. De Meersche Helden TNV Booby Haarms Postbus 56685 1 040 AR Amsterdam Pagina 3 De Meersche Helden 2008

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 4