Interview Heb je een bepaalde voorkeur? "Tja, ik denk dat het dan toch wel Spanje of Engeland zal worden omdat dat de sterkste competities zijn. Al hangt het wel af van de club die dan komt." Er zijn sterke geruchten geweest dat Real Madrid heel ver was in hun interesse in jou. Is dat ooit concreet geweest? "Nee, dat is nooit concreet geweest. Ze hebben geen bod neergelegd bij Ajax." Hoe ga je om met de druk bij het Nederlands Elftal? Je wordt toch gezien als de opvolger van Van Nistelrooij. "Ik zie dat niet als een last maar als een uitdaging. Je moet gewoon genieten en voetballen. Dan zie ik wel weer waar het schip strand. Ik heb me zelf wel doelen gesteld en daar ga ik ook vol voor, maar het heeft geen zin om in ene dingen heel anders te gaan doen." Hoe ga je eigenlijk om met de periode van droogstand? Je hebt toch een aardige tijd niet gescoord. "Ach, daar zat toch een vakantie tussen, dus daar ben ik zelf nooit echt mee bezig geweest. Ik weet gewoon dat ie een keer gaat vallen, dat kan gewoon niet anders. Als je maar gefocust blijft dan komt die goal vanzelf." Als je een keer, om welke reden dan ook, een keer niet kan spelen, kom je dan een keer bij ons staan op Zuid of op 410? "Ja, dat is goed hoor. Zitten jullie dan niet of zo, hahaha. Nee, jullie staan natuurlijk altijd op Zuid. Als ik een keer geblesseerd of geschorst ben, dan kom ik zeker langs." Wil je via deze weg nog iets tegen de supporters van Ajax zeggen? "Het belangrijkste is dat er een eenheid is tussen het team en de supporters. Je ziet ook dat als de suppor ters er achter gaan staan, wat voor effect dat op de tegenstanders heeft. Dus blijf onvoorwaardelijk achter Ajax staan!" De Meersche Helden 2008 Pagina 28

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 29