te®© cte teofetoF Interview Wij houden van sterren en hoe meer hoe beter. Denk je dat dit team er voor kan zorgen dat we volgend jaar 3 sterren op ons shirt hebben? "Ik denk dat we dat wel kunnen ja. We horen sowieso altijd voor het kampioenschap te gaan. Het ligt er wel aan hoe we het als team gaan doen in het seizoen. We moeten ons het hele seizoen kunnen focussen en ook niet teveel blessures krijgen. Dat telt allemaal mee. Maar we hebben zeker een team dat er voor kan gaan." De penalty tegen FC Utrecht. We zeiden op de tribune al: die gaat er niet in. Dat komt natuurlijk ook omdat de keeper liep te kloten. Hoe komt dat? "Tja, ik heb er in het verleden ook al een paar gemist. Ik kan niet zeggen dat het goed gaat. Ik neem ze meestal op 1 manier. Ik kies een hoek en daar schiet ik de bal hard in. Ik probeer nu meer op de keeper te letten wat die doet." De corners lopen bij Ajax ook niet goed. Of ze halen de eerste paal niet of ze komen in het uitvak. Daar wordt toch op getraind? Jullie hebben John van 't Schip in de technische staf zitten, die kon ze op je stropdas leg- gen! "Ja, er wordt zeker op getraind. De laatste wedstrijden is het bij ons zeker niet goed. Weinig goede corners. Terwijl ze wel gevaarlijk kunnen zijn als je ze goed neemt." We hopen dat je natuurlijk nog lang bij Ajax blijft, maar iets zegt ons datje na de winterstop wel eens weg zou kunnen zijn. Heb je daar wel eens contact met de jongens in Spanje over? "Nee niet echt. We bellen elkaar niet dagelijks of zo. Natuurlijk heb je wel eens contact met Johnny of Wesley en dan vertellen ze ook wel hoe het er aan toe gaat in het buitenland en ook bij het Nederlands elftal praat je er wel eens over. Maar ze lopen me niet naar het buitenland te trekken of zo" Gaat het bij jou dan ook niet kriebelen? "Natuurlijk wil je ook wel een keer ervaren hoe het is in het buitenland en in een andere competitie te spelen. Dat is ook wel weer een uitdaging." Pagina 27 De Meersche Helden 2008

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 28