©ül H ©I W [South Crew] Een goed begin ...is het halve werk! ledereen kent dit spreekwoord wel. Waar dit voor het voetbalgedeelte niet opgaat zien we naast het veld wel degelijk verandering dit seizoen. Het eerste positieve punt is het fanzine De Meersche Helden. De eerste uitgave zag er fantastisch uit en de eenmalige gratis verspreiding onder leden van de AFCA Supportersclub is meer dan een goed begin. De artikelen en foto's in het fanzine waren van goede kwaliteit, dus de toekomst voor dit onafhankelijke fanzine lijkt er rooskleurig uit te zien. Wij van de STH-CRW hebben de verkoop getracht te stimuleren met een bijpassend spandoekje. Of het de verkoop ook verhoogd heeft is natuurlijk de vraag.... Het volgende positieve punt is de verhuizing van 410 van de Noordzijde naar de Zuidzijde. Na de eerste paar wedstrijden kunnen we zien dat de sfeer bij thuiswedstrijden een stijgende lijn laat zien. 410 laat zich zoals gewoonlijk 90 minuten lang horen, maar ook de omringende vakken op Zuid-2 en Zuid-1 laten zich horen! Wat niemand voor mogelijk had gehouden gebeurde al na 2 wedstrijden: er werd over en weer gezongen tussen de F-Side en Vak41 Misschien heeft de verhuizing zelfs effect op het spel van Ajax. In de ArenA hebben we op het moment van schrijven nog geen doelpunt tegen gekregen en zijn alle doelpunten gevallen aan de Zuidzijde! Wij kijken nu al uit naar de komende belangrijke wedstrijden. Ook de STH-CRW laat zich positief zien. Bij de eerste thuiswedstrijd hebben we meegedaan met een internationale actie Eurostand08 (www.eurostand08.com). Dit is een initiatief dat onder andere staanplaatsen in stadions steunt, strijdt voorvaste aanvangstijden van wedstrijden en betaalbare tickets. Na ons stukje in de eerste uitgave van De Meersche Helden hebben we wekelijks een ander doekje opgehangen op de 2e ring. Ook bij uitwedstrijden zullen we proberen af en toe een doekje op te hangen. Pagina 11 De Meersche Helden 2008

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 12