Terugblik 2007-2008: 1Protestmars tegen Jaakke en Fontein. Deze actie was zeer geslaagd. 2. Protest tegen de bonus die werd uitgekeerd aan bestuursleden na het afsluiten van het boekjaar met verlies. 3. Ongeveer drie weken na de protestmars meldt AJAX dat er een commissie gaat komen om de club onder de loep te nemen en door te lichten. Ook de AFCA Supportersclub werd benaderd om mee te werken aan een interview door de commissie Coronel. Dit is ook gebeurd met deelname van de voorzitter en secretaris. 4. Het interactieve deel op de website "Mijn AFCA" loopt nog niet helemaal lekker, maar hier wordt hard aan gewerkt en Supporterszaken zal zich hier op richten. 5. Er is een thema-avond geweest met als speciale gast onze huisdetective Peter R. de Vries. Dit was een zeer geslaagde avond met een hoop positieve reacties. 6. De AFCA Supportersclub is nauw betrokken geweest bij de organisatie van het F-Side toernooi in de sporthallen Zuid en het Para Smit toernooi bij het supporters-home. Ook deze toernooien waren een groot succes. Doelstellingen voor 2008-2009: 1Opkomen voor aanvaardbare prijzen, aantallen kaarten en combi-regelingen naar de diverse uitwedstrijden. 2. Een rood/witte Amsterdam ArenA. 3. De campagne "Geef Ajax zijn gezicht terug!" voor terugkeer van het oude logo zal opnieuw invulling krijgen. 4. Er zal een campagne voor positieve steun tijdens de wedstrijd worden opgezet. 5. Wederom zullen we betrokken zijn bij het F-Side en het Para Smit toernooi. 6. Er zullen weer thema-avonden komen met hopelijk interessante gasten. 7. We zijn zeer nauw betrokken bij het supportershome en zullen ons steentje daar ook aan bij blijven dragen. 8. Verder zullen we bij legio activiteiten betrokken zijn en zijn we vertegenwoordigd binnen de ASR. (Ajax Supporters Raad) De Meersche Helden 2008 Pagina 1

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 11