AFCA SUPPORTERSCLUB Rapport Coronel: We willen graag weten hoe de beleving bij de directie is aangaande de opvolging van de adviezen uit het rapport Coronel. De directie deelt mede dat dit onlangs is besproken tijdens de ALV met de ledenraad. Van de 38 benoemde punten zijn er nu 32 actief in werking gezet. Wel verkeren ze in verschillende fases van uitvoering. Eind januari 2QÜ9 vindt er een toetsingsmoment plaats. De leden vinden dat Ajax goed op weg is. De directie constateert een vermindering van de "eilandjes-cultuur" en meer overleg en betere communicatie binnen Ajax. Er ontstaat meer eenheid. Ook is er meer toezicht op afstand door het bestuur (Coronel, Krant, van Eijden). Men benadrukt dat je het effect pas op de lange termijn ziet en dat het beter zichtbaar is voor de directie dan voor de supporter. Danny Blind bemerkt sinds zijn herintreding medio dit jaar een paar positieve veranderingen: een betere en makkelijkere communicatie en meer transparantie. Tevens is intern goed kortgesloten wie wat zegt wanneer en waarover m.b.t. de externe communicatie. De directie geeft aan dat Uri Coronel op de achtergrond acteert. De verantwoordelijkheid voor het voetbal/ technische gedeelte ligt bij Danny en Marco en voor geld/ commerciële en financiële zaken bij de directie. Sfeerverhogende uitingen: De directie vertelt dat het beleid van Ajax is om als huurder geen investeringen te doen in de stoeltjes. Dat ligt op het bordje van de directie van de ArenA. Een stoeltje is naar verwachting na 20 jaar aan vervanging toe. Dat zou dus in 2016 zijn en dus over 8 jaar. Wel zal Ajax ter zijner tijd bij de ArenA pleiten voor rood-witte stoeltjes. Echter, uiteindelijk beslist de directie van de ArenA. Een vergelijking met inkomsten en uitgaven aan spelers gaat niet op. Spelers vormen een aparte post met een bepaald rendement. Uitgaven aan huisvesting zijn financieel gezien slechts investeringen met de bijbehorende afschrijvingen. Ajax vertelt dat er een werkgroep wordt gevormd om de trapopgangen in Ajax stijl aan te kleden. We benadrukken dat we het belangrijk vinden dat we ons prettig voelen in ons "eigen huis"! VERSLAG JAARLIJKSE ALGEMENE LEDENVERGADERING MAANDAG 6 OKTOBER Maandag 6 oktober vond de jaarlijkse ALV plaats. Voor degenen die er niet bij konden zijn en andere geïnteresseerden zetten we de belangrijkste zaken op een rijtje: Een nieuw bestuurslid voor Supporterszaken wordt voorgedragen in de persoon van Theo v/d Zuidwind. Theo was het afgelopen jaar al bestuurslid Supporterszaken op ad-interim basis maar nu geven de leden akkoord waardoor de invulling van deze functie officieel een feit is. Belangrijkste taken: het telefonisch beantwoorden van vragen van supporters en leden die via het algemene nummer, dat op de website staat, binnenkomen. Ook als er vragen en/of problemen zijn bij een wedstrijd of in het supportershome kunnen leden zich melden bij dit bestuurslid. Nog vacant: functie bestuurslid Algemene zaken. Voorkeur gaat uit naar iemand van Vak 410. Pagina 9 De Meersche Helden 2008

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 10