Gnze slogan ...één Ajax! De club is meer dan alleen het eerste elftal; de club is meer dan alleen bestuur en directie; de club is meer dan alleen de Arena, de club is meer dan alleen sponsors en TV-rechten de club is ook het tweede elftal en alle overige jeugdelftallen, de club is ook de lijnentrekker en de suppoost, de club is ook De Toekomst, de club is ook de supporterSamen moeten wij het doen, samen vormen wij de club ...één Ajax! Samen staan we sterk! De AFCA Supportersclub wil dat er wordt gesproken met in plaats van over supporters. Maar daar hebben we jullie wel voor nodig! Op dit moment behartigen we de belangen van zo'n 2400 leden. We willen sterk groeien om een actieve bijdrage te leveren aan ons motto: één Ajax! De AFCA Supportersclub is een vereniging die financieel afhankelijk is van de supporters. Wij worden niet financieel bijgestaan door Ajax. Dat willen wij ook niet, want dit waarborgt onze onafhankelijkheid. Belangenbehartiging, campagnes voeren [denk bijvoorbeeld aan "Geef Ajax z'n gezicht terug!"] en het organiseren van activiteiten voor supportersdit alles kunnen wij niet zonder de financiële steun van de supporters. Voor maar 0 1 per jaar steun je de AFCA Supportersclub. Herken je jezelf in onderstaande doelstellingen? Aarzel niet en word lid! Gnze activiteiten en doelstellingen in het kort: Bewaken van de clubcultuur in de ruimste zin; Van de Arena een echt Ajax stadion maken (ons huis); Terugkeer van het klassieke Ajax logo als officieel clublogo; Verbetering van de band tussen spelers, clubmensen en supporters; Waarborgen normaal prijsniveau van kaarten voor zowel uit- als thuiswedstrijden; Voldoende kaarten voor uitwedstrijden en verzetten tegen onnodige combiregelingen. Historie De AFCA Supportersclub komt voort uit het samengaan van de Onafhankelijke Fanclub Ajax en de Ajax Supporters Delegatie. De Meersche Helden 2008 Pagina 8

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 9