^Terug van weggeweest Een nieuw blad met informatie, roddels en humor maar vooral AJAX! deze wens ik de redactie veel succes toe. Zij hebben mij gevraagd of ik een column wil schrijven in de stijl van Joark orakelt, wat nou Na schijnbeweging, de ajaxster en de sva. En van de laatste jaren de dapp're strijders waar ik helaas niet in heb gestaan. Niet voor mezelf maar ik kreeg vaak een reactie waarom ik dat niet meer deed, een stukje schrijven en dat was soms wel grappig. Tja, soms ben je alles een beetje zat je komt dan in een dwangbuis terecht en kan en weetje effe niks meer, ook mijn gezondheid is de laatste 2 jaar hard achteruit gegaan en ben ik blij dat ik nog naar thuis wedstrijden kan. Genoeg over mezelf. Er is na 2 jaar ook veel veranderd bij Ajax. Vooral na het wegsturen van Danny Blind had ik het gehad met die poppetjes die toen ze in het bestuur terecht kwamen. "Wij willen eerlijk zijn tegen onze supporters en meer contact hebben met onze supporters". "We willen weer een vereniging worden". Wat nou!! sukkels dat heb ben we meer gehoord en binnen een week waren er drie pinokkios. Begrijpt dan niemand dat je moet liegen als je een beursgenoteerde club bent. Dus weg van de beurs. Het oude Ajax embleem moet terug en een nieuw stadion bij de toekomst, dat is wat we willen van het nieuwe bestuur van Ajax. Ik wens ook deze wijze heren succes. Het begin is er want Marco van Basten, Schippie, Witschge en stagiaire Bergkamp zijn door deze mannen aangetrokken en krijgen ook alle ruimte om Ajax weer op de kaartte zetten. Neem daar bij dat onze Danny Blind weer terug is in de arena, dan moet het toch goed komen? Wel gaan er geruchten dat Marco puur voetbal gericht wil werken en geen randzaken wil doen. Beslommeringen noemt hij dit. Hij heeft helemaal gelijk als je die mongolen bij de training geen handtekeningen wil geven. Het gaat om voetbal, je be nen gebruiken en niet je handen. De spelers met rust laten. Helemaal gelijk, ze zijn lastig vooral die Joark die na een training roept!! "Héé Perez, (hij kijkt naar Joark] hoe spel je kankerneger?" (echt gebeurd]. Dat is geen humor. Wat nou!! Mij maakt het niets uit als we maar kampioen worden. Al gaan ze in de zwaar beveiligde bunker van Osdorp trainen. Vraag me niet hoe het kan maar ik mag me lid van Ajax noemen. Het was Coronel onze nieuwe voorzitter die mij belde met het goede nieuws. Ik wist niet eens wat dat inhield. WAT NOU!!! Ik ben al meer dan 25 jaar lid, ik heb een seizoen kaart. Nee, maar dit is een eretitel ja echt dat is die club waar iedereen graag bij wil horen waar de helft met elleboog beschermers rond loopt, over de kuttelikkers maarte zwijgen. De helft hè!! Dus voel je niet aangesproken. Nou voor mij is het na al die jaren dat ik me ingezet heb voor Ajax, vanaf het stadion De Meer, een mooie prijs of ik er wat mee kan en ga doen blijft even een vraag maar ik heb hem geaccepteerd. Een eerste prijs mag je opdragen aan iemand en dat doe ik met heel veel trots. Ik draag deze eretitel op aan alle vrijwilligers van Ajax en in het bijzonder aan Mirjam die altijd in mijn schaduw heeft ge staan. Dit terwijl zij degene is met de hersens, zonder haar had ik nooit alles kunnen doen. Nog steeds brengt zij mij naar de club waar ik voor leef. Mijn club die me bloed zweet en tranen kostte (ook heel veel geld), en mijn relatie met Mirjam zij is degene die deze titel behoort te krijgen. Ik ga natuurlijk wel de F-Side vanaf de eretribune bekijken en zal hier in mijn volgende column een verslag van schrijven. Dus gedraag jullie en ik ben blij dat Frank de Boer tolk is want ik kan geen ABC. Heel veel voetbal plezier gewenst. Gelukkig verandert Ajax niet want de eerste fout is al gemaakt in het nieuwe programma, deze werd opgestuurd samen met de nieuwe seizoenskaart. Hierin staat dat de wedstrijd tegen Feyenoord 21 augustus is, dit moet natuurlijk zijn 21 september zijn! Joark Groeten van BOARK (dit omdat ik nu BOBO ben). De Meersche Helden 2008 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 5