(dl® Redactie J ZA. Ia - VK*re vöt/^Töl Een nieuw seizoen, een nieuw bestuur, een nieuwe trainer, nieuwe spelers... En een nieuw fanzine? Ja inderdaad. Voor jullie ligt het nieuwe Ajax-fanzine De Meersche Helden. Nadat Dapp're Strijders bekend had gemaakt dat ze er na 6 jaar mee stopten, begon het bij een paar supporters te knagen. Ajax, de grootste club van Nederland, hoort toch een onafhankelijk supportersblad te hebben? Als het ene fanzine stopt, houdt dat toch zeker niet in dat er helemaal geen Ajax-fanzine meer zal zijn? Dat konden we niet accepteren en dus pakten we de handschoen op. Het resultaat zie je nu voor je. Allemaal leuk en aardig zo'n fanzine natuurlijk, maar wat kun je nou eigenlijk van ons verwachten? Je kan verwachten dat we ons voor 1 00 zullen inzetten om een goed blad te maken. Een blad dat kritisch naar Ajax zal kijken en alles wat met onze club te maken heeft. Als iets goed is, is het goed. Maar als het slecht is, dan moet dat ook gezegd worden. Een blad ook met de nodige humor, wat dacht je van de terugkeer van Joark of de strips van Fokke Sukke en onze eigen Cees. Een blad dat zijn historie niet verloochent en stil staat bij zijn verleden. We zijn dan ook blij dat Bobby Haarms zijn mening met ons deelt. Een blad dat er vooral is om de mening van de supporter te laten horen, oftewel (daar komt de dooddoener weer): voor en door supporters. Maar zo is het wel: jullie zullen ons scherp moeten houden. Laat dus wat van je horen en trek je smoel open! We zullen zes keer per seizoen uitkomen om jullie te voorzien van de nodige leesstof om over te klagen, lachen, kankeren, janken... Afijn, jullie snappen het wel. We hebben de afgelopen jaren wel weer genoeg gezeik meegemaakt met onze grote liefde dus daar zal het niet aan liggen. Laten we hopen dat de goeie tijden nou eindelijk eens aanbreken. Want Ajax dat al 4 jaar geen kampioen is geworden... Dat KAN dus niet. We hebben er vertrouwen in dat met de frisse wind die nu door de Arena waait ook de suc cessen weer terug zullen keren. En onze club weer terugbrengt daar waar Ajax thuishoort: aan de top. Succes dit seizoen en laatje horen! De Meersche Helden 2008 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 3