N, &i) Ingezonden lieuw seizoen nieuwe regels. In de horeca is er al veel ophef over geweest, het roken. Per 1 juli 2008 mag er in alle horecagele genheden niet meer gerookt worden. Zelfs in coffeeshops waar het niet om koffie verkeerd of een cappuccino met twee klontjes gaat, mag ook niet meer gerookt worden. Of er moet een speciale ruimte voor worden gecreëerd met afzuiginstallatie dan mag het wel. Dit kost natuurlijk klauwen met geld. Ik als ketting roker heb daar wat minder problemen mee omdat ik niet zo'n stapper ben. Maar ik ben wel een bezoeker van de Arena. Ik mis geen wedstrijd van mijn club Ajax en ik moet zeggen ik paf er toch minimaal wel per wedstrijd een pakkie doorheen, buiten mijn wiet om. Ook in mijn tweede huiskamer mag dus niet meer gerookt worden en dat is klote, spanning is bij mij automatisch roken en ik heb bij elke wedstrijd een mate van spanning. Er mag bij risico wedstrijden al geen echt bier gedronken worden en nu mag er ook al niet meer gerookt worden waar gaat dit heen. Over een paar jaar mogen wij waar schijnlijk niet meer pissen slecht voor het milieu. De stewards in de Arena krijgen het druk. Ik zit namelijk op zuid en daar wordt gerookt, veel en van alles. De plantjes groeien bij wijze van spreken •ROOKV/EP.ÖOD onder mijn stoel. Ze durven nu al geen ballen meer terug te halen als die in de tribune worden geschoten. En vanaf vandaag gaan ze er op letten dat we geen peuk opsteken, ik zie de stewards al aankomen in bosjes van 12 om ons er op te wijzen dat we dat niet mogen doen en de volgende keer als we het weer doen een stadion verbod krijgen. Nog ff en er lopen meer stewards in de Arena dan supporters. Ik kan niet wachten tot de aftrap ik weet zeker dat ik dan al een paar haaltjes heb genomen. Een dagje uit is voor mij Ajax en roken, dan maar een grote afzuigkap in plaats van een dak op de Arena. Pagina 33 De Meersche Helden 2008

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2008 | | pagina 34